Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége van szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy szexkapcsolatom 1 éve.Nem gyakran de havonta,néha hetente,akár 3 havonta találkozunk.Eddig minden találka utan,legkésöbb másnap irtunk egymásnak(milyen.volt,hianyzik stb)most pénteken találkoztunk.Másnap irtam neki:szép volt a vele töltött idö,köszönöm.De nem kaptam vàlaszt.Szex utan általaban beszelgetni is szoktunk kb egy orat,legutobb nem.De betudtam.annak hogy siet..Szerintetek már kiakar szállni,vagy csak nem.volt ideje ,kedve irni?Férfi az illetö.Minden vélemény érdekel.
2013. febr. 17. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

még írhat,lehet tényleg dolga volt. bár én úgy vagyok vele, hogy ha 1-2 szóra is, de annyira még a legelfoglaltabb ember is ráérne, na mind1.

amúgy meg pasi, sose tudni mi baja, mikor hülyül meg :S kiszámíthatatlanok.

2013. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem ér rá, és no problem :)
2013. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!