Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkért táncolni, de szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkért táncolni, de szinte sosem beszéltünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, aki már rég óta tetszik és, mivel jövőre lesz a szalagavatónk, felkért, hogy táncoljak vele. Nem beszéltem vele kb sose, csak jelentéktelennek mondható "szia, hány óra van?" mondatok hangoztak el. de előttem egy másik lányt már felkért, csak neki már van párja. én viszont nagyon örültem és rögtön igent mondtam neki. azóta nem történt semmi. ugyanaz van, csak nézzük egymást. szerintetek lépnem kéne valamit? ha igen mit és hogyan? Köszi előre is a válaszokat:)
2013. febr. 24. 23:46
 1/7 ájszíjú ***** válasza:
Ha batornak erzed magad lepjel, de probakon biztos fog vmi tortenni ha kolcsonos a szimpatia
2013. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de aranyos:D lépj nyugodtan, valszeg egy félénk srácról van szó! sztem örülne, ha adnál jeleket neki!


egyébként fura egy suliba jársz, ha a szalagavatón táncoltok, ráadásul nemis osztállyal.:D

2013. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1. pont ez a bajom, hogy szeretnék lépni, de nem merek. mindig mosolygok és jól kijövök az emberekkel, de amikor őt látom akkor semmit se tudok csinálni, akárhányszor határozom el magam

#2. hát igen, kicsit bonyolult az egész:) igazából bárikivel lehet táncolni, még külsőssel is

2013. febr. 24. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ma íííjjjjeeeel tááááncóóónék

Meeer ez a táááánc oly szíííííp

Hajő kíííír táncraaa főőőő"

2013. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ájszíjú ***** válasza:
Ha zavarba vagy mellette, akkor eleg vicces probaitok lesznek :D
2013. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha zavarba vagy mellette, akkor eleg vicces probaitok lesznek"


Viccelsz? Számomra anno ez okozta a legnagyobb nehézséget (társas tánc), mer' amúgy nem nagyon érek hozzá senkihez, még a kézfogásokat is elbliccelem ha nem ragaszkodnak hozzá... De aztán sikerült ezen túllépni és minden jó lett éljen. Mer' amúgy ritmusérzékem az jó, mozgás... hát ő ... közepes, de elmegy...


Na mindegy, az eleje mindegy kivel táncolsz, nehéz lesz - mármint ha amúhy félénk jellmű vagy és nem szoktál semmilyen szinten másokkal érintkezni (fizikálisan)

2013. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
januártól járok társastáncra és nem olyan vészes a helyzet :D nem is a próbáktól félek, csak szerettem volna addigra beszélő viszonyba kerülni a sráccal, hogy le legyen olyan kínos az egész.:)
2013. febr. 25. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!