Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy csak 80A-s a meltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy csak 80A-s a meltartó méretem?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt problémám vele csak van egy barátnőm akinek nagyon nagy mellei vannak és kivágott fölsőket vesz fel, és kb minden fiú osztálytársam belé van zúgva és ez egy kicsit idegesít. Nem vagyok irigy rá és nem is akarok megműtettni magam mert én nekem ez így jó csak tudjátok nem csak magamnak akarok tetszeni.

2013. febr. 25. 00:01
1 2
 1/17 ájszíjú ***** válasza:
77%
Ha azt mondom h gaz akkor mivan?
2013. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg 75/A-s.. Na és?? Egy nagy mellet persze h jobban megnéznek a srácok, de az értelmesebbek nem csak arra mennek.. Én is paráztam régebben emiatt, de azóta rájöttem h így is bejövök a srácoknak :) A mostani pasim is imádja a cicimet gyúrmázni :D Szval no para ;)

18/L

2013. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Alföldi gyerek vagyok, hozzászoktam, hogy errefelé nincsenek hegyek. ;)
2013. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó kicsit nagyobb a és b kosár között van a 75a az nagyobb, vagyis jobban kiemelkedik mint a 80a.
2013. febr. 25. 00:05
 5/17 anonim ***** válasza:
számomra nincs jelentösége a mell méreteknek de bevallom izgatóak a kis tenyérbermászó keblek :) azokkal is ólyan jól el tudnék játszadozni :))
2013. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 80 vagy 75-ről beszélünk teljesen lényegtelen, a kosárméret azonos.
2013. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 rottingrabbits ***** válasza:
Serdulokorban minden fiu a nagyobb mellekre izgul.(Biologiaban ezt hivjak szupernormalis ingernek.) Aztan ahogy felnonek,majd kialakul egyenileg,hogy ki mit preferal.
2013. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 90D és 75A között voltak eddig a lányok, akikkel dolgom volt. Azt hiszem, bátran állíthatom, hogy nekem full mindegy :D


22/F

2013. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor az A-s melltartók is nagyon :(
2013. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Aki csak dugni akar,annak fontos a nagy mell.Aki szerelmet akar,annak lényegtelen,legalábbis szerintem.

Nekem soha nem volt szempont,hogy kinek van nagyobb.

Ha zavarni fog valakit,max téged.Na meg a butább pasikat,de ilyen okossal járj,mint én vagyok.

2013. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!