Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy csak 80A-s a meltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy csak 80A-s a meltartó méretem?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt problémám vele csak van egy barátnőm akinek nagyon nagy mellei vannak és kivágott fölsőket vesz fel, és kb minden fiú osztálytársam belé van zúgva és ez egy kicsit idegesít. Nem vagyok irigy rá és nem is akarok megműtettni magam mert én nekem ez így jó csak tudjátok nem csak magamnak akarok tetszeni.

2013. febr. 25. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem a kis mell a szebb
2013. febr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha sok igen gáz válasz lesz, akkor kétségbeesetten kirohansz az utcára "mellnagyobbító műtétre gyűjtök" táblával a nyakadban?
2013. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Rengeteget olvasom itt is, hogy a fiúk elég gyakran kimondottan kis lányokra buknak.

Meg aztán a nagy mell sem jó ám! Nekem C-D kosaras, és nem zavarna, ha kisebb lenne. Ha felveszek egy kicsit kivágottabb felsőt, már egyből túl kihívó vagyok, tök kényelmetlen hason aludni, és egyébként is, egy csomószor csak útban van.

Viszont arra reagálnék, hogy hiába nem csak magadnak akarsz tetszeni, elsősorban magadnak kell megfelelj. Ha lesz önbizalmad, és lesz@rod, hogy mekkora a cicid, elégedett leszel magaddal és életörömöt sugárzol, az érni fog annyit, mint két nagy duda.

2013. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már sokaknak írtam, de Neked is leírom, hogy SOHA SEMMI NEM GÁZ, AMIRŐL NEM TEHETSZ!!!
2013. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ne akarom megműtetni nekem így jó akinek meg nem tetszik avval nem is érdemes foglalkonom.
2013. febr. 25. 15:34
 16/17 anonim ***** válasza:
A 13:05-ös vagyok. Ez a helyes hozzáállás! :) Minden jót Neked!!! :)
2013. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! Sok puszi rájuk!

F.

2013. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!