Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 év után még mindig zaklat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 év után még mindig zaklat az exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Zaklatás alatt ilyenekre gondolok, hogy pl egy halott hozzátartozóm nevében ír nekem levelet egy fake profilról (az exem már régóta le van tiltva facebookon, telószámomat nem tudja) illetve ha összeszed valami csajt, azok rendszerint megkeresnek, és leb.sznak, hogy "kavarok" és ártani akarok nekik.. (ez baromira nem valós). A mostani párom profilját is rendszerint feltördeli, illetve fenyegető leveleket ír neki is szintén fake profilról.. (néha a barátaimnak is ír).

Hogyan koptassam le ha nincs bizonyíték, hogy ő csinálja? Már nagyon besokalltam tőle.. Kértem szépen is, csúnyán is, hogy hagyjon.. Illetve próbáltam nem reagálni a dolgaira.. Egyik se jött be.. 19 évesek vagyunk, szakításunk óta 200 km-re lakunk egymástól, mivel elköltöztem..

Tudnátok valami tanácsot adni?


2013. febr. 25. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha nem száll le rólad, akkor mindenkinek elhíreszteled, hogy kicsi a farka és még fel se áll neki.
2013. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az exem pszichopata.. Ez baromira nem hatná meg. Újabban azt akarja elérni, hogy öngyilkos legyek...
2013. febr. 25. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelentkezz le FB-ről, csinálj új profilt, változtasd meg a neved minimális eltéréssel, vagy csinálj rejtett profilt (állítólag lehet)

Szerintem ez az egyetlen megoldás. Ha csak fb-on zaklat, akkor vágd el azt a szálat. És kész!

2013. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átérzem, abszolút, ez volt velem is.

Állítsátok be a fb-on, hogy ismeretlen ne tudjon levelet küldeni, ne jelöljetek vissza senkit, akit nem ismertek, sőt azt is be tudjátok állítani, hogy csak olyan ember tudjon ismerősnek jelölni, akivel van legalább egy közös ismerősötök. Így az összeszedett csajok sem tudnak elérni.

Telefonszámot cserélj, ha tudsz (én nem tudtam, mert céges), de ha nem tudsz, akkor a modernebb telefonokon van olyan opció a hívásbeállításoknál, hogy szám letiltása, ott tiltsd le, és akkor nem fog tudni hívni (persze ez is kijátszható, nekem kb. 30 letiltott szám van a telefonomban, mert annyiról hívogatott).

Tájékoztasd a közös ismerősöket, hogy mi a helyzet, és hogy egy szót se mondjanak rólad, ha ott van az exed.

Nekem végül (illetve, csak remélem, hogy ez a vége), a nem reagálok jött be, de el kellett telnie egy évnek.

25N

2013. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!