Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem nem akar leszállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nem akar leszállni rólam!? Kb. egy hónapja "zaklat"! Csak érdeklődöm, hogy veletek történt-e már hasonló és ha igen, akkor hogyan kezeltétek a helyzetet. (Lent leírom a sztorit. )

Figyelt kérdés
Egyik nap gyakorlatról jöttem haza. Nagyon sz*r napom volt és semmi mást nem akartam csak végre hazaérni. Szálltam le a vonatról és a barátom hívott. Mondta, hogy találkozni akar velem, át-e jöhetne? Én mondtam neki, hogy túl fáradt vagyok, felesleges lenne mert úgyis csak bevágom a szunyát. De ő erősködött, én meg túl fáradt voltam ahhoz, hogy vitatkozzak vele úgyhogy azt mondtam neki: gyere! Hazaértünk próbáltam aludni, ő meg egyfolytába szexelni akart. Nagyon ideges lettem, hogy még többszöri visszautasításra sem akarta abbahagyni felugrottam és elkezdtem vele ordítani, hogy menjen haza és soha többet ne is lássam (ezt persze nem ilyen szépen megfogalmazva). Hazament de már másnap hívott, hogy bocsássak meg neki. De nem érti meg, hogy NEM!!! Mindenhova utánam jön: ha a kocsmába biliárdozok a haverokkal, ha a suliba megyek, stb. Múltkor pl. nyilvánosan letérdelt és úgy kért bocsánatot. Már nekem volt kínos a szitu. Akkor nagyon elszakadt a cérna és olyat rárúgtam a fejére acélbetétessel, hogy eltört az orra. De még azóta is egyfolytába könyörög. Nem volt ő ilyen soha, ha mégis össze se jöttem volna vele. Bocsánat, hogy hosszú lett és köszönöm ha elolvastad. 19/L
2011. dec. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
:O. Én csodálkozom hogy kitart melletted, szerintem bocsáss meg neki ha már ekkora hülye...
2011. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megértette egyáltalán, hogy szakítottál vele?
2011. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg!! De azt akarja, hogy kezdjük újra. Én már tényleg mindenhogy próbáltam az értésére adni, hogy VÉGE!!!
2011. dec. 19. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,és én sem találtam még megoldást sajna...ha nem figyelünk rájuk,csak abbahagyják 1x...:D
2011. dec. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
azért rugtad ki mert szexelni akart!és amikor bocsánatot kért te bele rugtál!téged kellen jól elverni egy kicsit én ugy gondolom
2011. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!