Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttalvás? Szülők véleménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttalvás? Szülők véleménye?

Figyelt kérdés

Szüleim egy hétre elutaznak, és gondoltam barátom itt aludhatna egy estét (többin valószínűleg egy rokonnál lennék). Még nem kérdeztem meg, eddig nem nagyon örültek az együttalvás dolognak. Szerintetek? (Barátnőm viszont többször aludt már így itt, hogy szüleim nem voltak itthon, szóval ilyen szempontbol nem probléma).

L/17



2013. febr. 25. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

hát ha elmennek otthonról, úgyse fogják tudni, hogy a barátod az ott alszik-e vagy sem nem? :)

max akkor ha aszüleid ismerik a barátod szüleit, az már más :)

2013. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha eddig nem engedték, akkor ne pont akkor hozakodj vele elő, amikor elutaznak.
2013. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
én nem engedném. túl nagy a kísértés.
2013. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Első, Kérdező rokonoknál fog aludni, csak észrevennék, ha egy éjszakával kevesebbet töltene ott...
2013. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem akarok hazudni szüleimnek. Azt szeretném, ha látnák, fontos annyira nekem ez a kapcsolat, ha kell akkor várunk az együttalvással (amúgy lefeküdtünk már egymással, és együtt vesztettük el a szüzességünk). Szüleim ismerik a fiú szüleit és nagyon jóba vannak (már 4 éve).
2013. febr. 25. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyugodtan kérdezd meg tőlük, hogy azon az 1 estén, amikor nem rokonoknál leszel, átmehet-e hozzád a barátod, úgy, hogy ott is alszik. Ennél egyszerűbben nem tudod kikérni a véleményüket, és a beleegyezésüket. Ha a válaszuk egyértelműen nem, akkor ennyi. Még csak meg se próbáljátok kijátszani őket valahogy, mert az ilyen esetekben tuti a lebukás. Ennyit megér, hogy ők bízhassanak benned, és te ne szégyenkezz azért mert hazudtál.

Az, hogy a barátnőd többször aludt már nálad, ebben az esetben nem érv. A barátnőddel nyilván nem teszel olyasmit, amit a barátoddal.:-)

2013. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen felvilágosulatlanok akkor nem kell róla tudniuk.
2013. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!