Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfiak akik megcsalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak akik megcsalták a feleségűke! Miért tettétek és kialakult esetleg vmi érzelem is (szerelem) a szerető felé? Vagy egyáltalán mit éreztetek a másik nő iránt?

Figyelt kérdés
Írhatnak férjezett asszonyok is akik a férjüket csalták meg. És az is érdekelne mit lett utána? Meddig tartott a viszony, esetleg el is valltatok emiatt , vagy ezek után is együtt maradtatok? Ha igen miért?

2013. febr. 25. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nö vagyok és volt szeretőm a férjem mellet. A pasinak is volt kedvese. Nem igazán volt érzelem, csak szex. Persze tudtunk beszélgetni is méghozzá jókat, de ennyi. Nem volt benne más csak vad érzékiség. Három hónapig tartott, én szakította, mert nem értette hogy van amit nem szeretnék. 40/nő
2013. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi volt az, amit nem szerettél volna és ő nem értette meg?
2013. febr. 25. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Anál:-)
2013. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem hál'istennek még nem csaltak meg, én se csaltam meg senkit, valahogy számomra teljesen elképzelhetetlen az érzelmek nélküli szex. Persze nem ítélkezem senki felett, csak nehezen tudom elképzelni, hogy abszolúte mindenféle érzelmet kizárva tudja valaki megcsalni a feleségét/férjét a harmadik féllel. De biztos azért többeknek megy ez is, úgyhogy én is kíváncsi vagyok annak a véleményére, aki már félrelépett és hogy miért is tette, mit is érzett.
2013. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, végűl is van egyfajta érzelem. Konkréten a vágy, tiszta kémia az egész. De szerelem nincs, legalábbis nállunk nem volt. De nem hiszem hogy ezt sokan felválalják, még itt sem.
2013. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pedig itt név nélkül vagy vmi kitalált neven lehet írni...

Lehet azért nem merik itt leírni mert talán félnek, hogy elolvassa a társ és akkor lennének csak problémák. Vagy egyszerűen nem szeretnék hogy bárki tudjon róla. Nem tudom....

2013. febr. 25. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én nem voltam férjnél, csak együtt éltem a párommal.

Nagyon vacakul mentek a dolgok köztünk. Nehéz megmondani, miért. Én egyre jobban begubóztam nem beszéltem vele, eljártam a barátaimmal, a lehető legkevesebbet voltam otthon.


Aztán lefeküdtem a legjobb barátommal. Ja ez így tök hülyén hangzik, de mindig volt köztünk valami vibrálás, csak sosem jöttünk össze.


Az, h lefeküdtem vele, rádöbbentett, h ennek a kapcsolatnak vége. Én nem tudom megcsalni azt akit szeretek, és most még csak bűntudatot sem éreztem, csak egy kis diadalt, h nesze neked szemét.


Szóval szakítottam vele. Elég ciki volt, mert dec. 23-án feküdtem le a barátommal, szóval a karácsonyt még ki kellett húzni, mert mindenki meg volt hívva mindenhova. De 27-én szétváltak az útjaink. NEm mondtam el neki, h megcsaltam. Azért nem, mert mikor szakítottam vele, még akkor sem kérdezt meg, MIÉRT. Soha, de soha nem kérdezte meg mi bajom, van, miért vagyok rossz kedvű, vagy bármi.


A másik ffval szerencsére barátok maradtunk :)

2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!