Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Van olyan lány barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van olyan lány barátotok/haverotok, aki tetszik nektek? Ha lenne rá lehetőségetek, akkor többet is szeretnétek? Vagy, hogy viselkedtek egy lány haverotokkal, illetve egy olyan lánnyal aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Normális barátként viselkedek vele mert tudom,hogy nem lehet semmi.Így feleslegesnek tartom,hogy ennél közelebb kerüljünk egymáshoz

2013. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, próbálok vele barátként viselkedni, persze ez nem mindig sikerül, muszáj becézgetnem, időnként bókolnom, hozzáérnem, amiket más lány haverokkal nem vagy alig csinálok :) Vagy adni neki valami kis apróságot, ami személyre szabott, nem tucatajándék, inkább amit magam készítek, ilyenek. Sejtem, hogy ő csak barátként tekint rám, és én is megkedveltem mint embert is, szóval ezt sem szeretném elrontani egy béna vallomással, inkább így próbálom jelezgetni, hogy azért én szeretnék többet is.
2013. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!