Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal, hogy 25 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, hogy 25 éves férfi létemre nincs jogosítványom, kiábrándító vagyok a nők szemében?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, de nem előny
2013. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azzal, hogy 17 évesen van jogsim, többet érek a nők szemében?
2013. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak motorra...vagy traktorra lehet:P
2013. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze pénzre, lakásra, autóra hajtó nők számára nem vagy senki.
2013. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jogsi hiányától függetlenül nagyon lentről kell indulnom ahhoz, hogy egyáltalán meghódítsak bárkit is. Soha nem is szexeltem, és még csak nem is csókolóztam senkivel, és dolgozni sem dolgoztam sokat egy átlag emberhez mérten (2 hónap). :D

Eszembe jutott, hogy egyelőre talán jobban járnék azzal, ha prostikhoz járkálnék.

2013. febr. 25. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem.

21L

2013. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na ez amit utoljára írtál, ez kissé kiábránditó :)


Persze ha te is egyike vagy azoknak akik az egyertemnek élnek, akkor nem. Mert ilyeneket ismerek. Fiúkat, lányokat. Reggeltől estig bent vannak és nem élnek, csak úgy tesznek mintha.


Ilyen legjobb barátnőm is :D 23 éves, azt se tudja mifán terem a férfi, vagy a munka vagy egyáltalán a szociális élet :)

2013. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy kimondottan szorgalmas tanuló. :D

Na mindegy, lehet, hogy ilyen gyatra státusszal inkább neki sem állok ismerkedni a lányokkal/nőkkel egyelőre, mert úgyis kudarc lesz a vége, hanem tényleg befizetem magamat jó pár menetre. Nincs türelmem már éveket várni az első intim élménxre, amit eddig is sikeresen elhalasztottam.

2013. febr. 25. 20:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod hogy kiábrándító hogy nincs jogsid akkor miért nem teszed le?

kb 150.000ft. Gondolom 25 évesen már nem vagy iskolás.

2013. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!