Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos csajok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos csajok miért nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 20:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12%
Tudod mi a poén, hogy én már nem is átlagos, hanem egyenesen ronda lányoknak is adok esélyt. Legutóbb egy szakállas, szőrös, csúnya arcú lánnyal randiztam többször is, smároltunk is és pettineg is megvolt. Ennek elleére, amikor mondtam, hogy járhatnánk, mert én nekem a jellem fontosabb, mint a külső és én úgy érzem, ő olyan lány, akit kerestem, bejelenti, hogy jobb lenne, ha csak barátok maradnánk és amikor kérdeztem, hogy mi az oka, még annyira sem tisztelt meg, hogy egyenes választ adott volna. Bár valami olyanról lehet szó, hogy választania kellett a szülei nyomására, de akkor sem értem, miért nem mondta meg mi van. Arra is gondoltam, hogy rondának tart, de azt mondta, hogy nagyon helyes vagyok. Persze lehet hazudott, de akkor is szomorú, hogy még a csúnya lányok sem hálálják manapság meg, ha egy fiú esélyt ad nekik. Így ezek után én nem fogok ronda lányokkal foglalkozni, csak nekem tetszőkkel.
2013. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Az átlagos alatt én nem a fitness lányokat értem, ők már szerintem nem átlagosak.Hanem olyanokat, akik mondjuk nincsenek kisportolva, de nincsenek is elhízva, amolyan átlagos testalkattal rendelkeznek.


Utolsó te meg hülye vagy!! Mi az , hogy a ronda lányok se értékelik, ha ad a fiú nekik egy esélyt?! Mert mi vagy te?? Teréz anya férfi változata?? Te vagy a csúnya lányok megmentője?? Akiknek ezért térden kéne borulniuk előtted, mert adtál nekik egy esélyt, és szóba álltál velük? Ha te olyan hülye vagy, hogy azt EL KELL határoznod, hogy csak a neked tetsző lányokkal foglalkozol, akkor csak szánni tudlak!Mert valaki kényszerít, hogy így jótékonykodj? Nagyon lekezelő lehetsz!Olvasd már vissza miket összeírtál! Szóba nem állnék veled!!

2013. febr. 26. 09:06
 23/26 anonim ***** válasza:

ezt írta már valaki?


"Az átlagos pasik miért nem kellenek a nőknek?"


hülye kérdés... :/

2013. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-as, miért lenne hülye kérdés?!
2013. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mert nem az átlagos csajokkal/pasikkal van a baj, hanem azzal, hogy a kérdező így gondolkodik!

Tulajdonképpen így már nem is tartozik az átlagos kategóriába... :/

Rossz gondolkodás, görcsölés a dolgokon, rossz kisugárzás... ez és ilyesmi lehet a baj a kérdezővel.

Most nem olvasom el a rizsát, csak a kérdésre válaszoltam! :)

2013. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy az átlagos kinézetű (nem szupermodell de nem is elhízott/csúnya) nők ne kellenének a pasiknak. Sőt. Sok férfi nem is mer odamenni egy átlagon felüli nőhöz. Sokkal inkább egy "átlagos" csajhoz (akinek mondjuk az arca nem csúnya, de nem is babaarc, hanem olyan "érdekes", vagy a lába rövidecske, vagy épp ikszecske). A titok szerintem a kedves személyiség (a mosolygós csajokat viszik mint a cukrot) és az, hogy annak ellenére, hogy "átlagos", tekintsen magára nőként (ápoltság, kis smink, szép haj, nőies öltözködés).


Persze nem derül ki, hogy hány éves vagy. Tini/fiatal huszas korban még szeretnek a fiúk modellekkel menőzni, de egy idő után kialakul a saját értékrendjük.


30/N

2013. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!