Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki azt mondja és mindenh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál,és hogy egy lánynak elengedhetetlen a körömlakk,szájfény és a szempillaspirál.Van egy fiú aki tetszik nekem és én is tetszek neki,pedig még szájfényt is ritkán szoktam használni,ruháim átlagosak,körömlakkból max.a színtelen,szempillaspirált és más sminkeket nem használok.És ő mégis szeret,úgy ahogy vagyok.Nem szeretnék megváltzni,de mindenki azt tanácsolja hogy a mostani kinézetemmel úgysem fog összejönni.Szerintetek?

2013. febr. 6. 18:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Képet küldhetnél privibe.
2013. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Facepalm...


Én pedig sosem sminkeltem magamat, azt sem tudom, hogy ezeket a dolgokat eszik-e vagy isszák, és láss csodát még mindig élek. És így érzem jól magam a bőrömben. 21L

2013. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Lányok szebbek smink nélkül. Sminkkel már nem önmagukat adják.
2013. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik ha valaki sminkel. Sokkal szebb tud lenni a természetes arc.
2013. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem helytálló a véleményed, imádom, ha egy lányon nincs 5 kiló alapozó, semmilyen rúzs (főleg nem vörös, fúj!), vagy szájfény, nem festi a haját és természetes színű a körme. Akkor én most igénytelen vagyok, vagy mi?


Megjegyzem, ha szép a szeme, előny, ha kiemeli, ezt az egyet szeretem...

2013. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy baromság. Ha túlzásba viszed a sminket, az csúnya. Ha mértékkel sminkelsz, mi férfiak észre se vesszük. Úgyszólván semmi értelme sminkelni.
2013. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,és az összes válaszolóval egyet értek.

Első válaszoló:fiú vagy lány vagy?Ha fiú felejsd el,ha lány akkor még meggondolom.

2013. febr. 6. 18:33
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de erősen cáfolom, hogy smink nélkül semmi esélyed. Az én barátom pl kifejezetten utálja, ha néha kenek magamra valamit :D Egyébként agyon szokott dícsértni, hogy jól nézek ki, stb. Ha van rajtam vmi, véletlenül se szól egy szót se :D
2013. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
az csak egy határig fontos hogy egy lány hogy néz ki az igazán fontos dolog az hogy rendes és hogy kedves-e.amugy a smink ezeken nem javít lehet hogy egy lány szép, sminkeli magát de paraszt az ilyennek nem lesz normális barátja
2013. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
Én a sminket annyira nem kedvelem mert: átverés...lemossa és megijedsz tőle... illetve jobban szeretem azokat a lányokat akik természetesen is szépek, nem kikenve.
2013. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!