Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznek ilyenkor a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek ilyenkor a csúnya emberek?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek!

Arra gondolok mikor legfőkébb ezen az oldalon megy a másik anyázása, hogy:

"jaj, h lehetsz ilyen, h tetszik neked egy jóképű srác"

"meg tiszta felszínes vagy, h tetszik az a kerek fenék meg kerek mell"


Meg a többi szánalmas rinya.

Én elhiszem h nem jó dolog csúnyának lenni(bár szerintem nincs ilyen, csak igénytelen ember), de ez már vicc, h le van hurrogva, ha valaki meri azt nézni, h a másik hogy néz ki és ha még jól is akkor tetszik neki.

Emberek vagyunk, így vagyunk kódolva, arról nem is beszélve, h ez megint egy általánosítás, h aki szép az már csak hülye lehet.

Egyébként az én véleményem az, h semmi összefüggés nincs sőt.



2013. febr. 26. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Én még ilyet nem nagyon láttam, sztem sokan félreértitek. Nekünk ronda srácoknak általában nem az a bajunk, h a lányoknak a jóképű srácok tetszenek, hanem az, h csak és kizárólag a külsőt nézik, így a ronda pasiknak esélyük sincs.
2013. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én pont nem erre gondoltam.

Egyébként ez csak a te hülyeséged,de nem megyek bele.

2013. febr. 26. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira el vannak keseredve már, hogy ez átcsap gyülölködésbe.Nem tudják elviselni a kudarcot.

Amúgyis egy idő után már saját maguknak generálják ezt. De mondani nem lehet semmit, mert mindent támadásnak vesznek.

2013. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te még mindig nem figyelted, hogy milyen a "jó magyar" mentalitás.


Ebben az országban a másikat, mindenért lehurrogják, ami valójában, irigységről tanuskodik. A mi népünk egy rettentően irigy nép, és lehúzó mentalitású is. Erről napokat lehet beszélni.


A kérdésedre a válasz, mert irigyek a másik emberre, mert ők szépek, jól néznek ki. A vicc az egészben az, hogy valaki attól néz ki olyan jól, mert tesz érte, hogy így nézzen ki, és ezt a legbénabb, legátlagasoabb ember is utána tudja csinálni. De a magyar népnek nem kenyér kell, hanem cirkusz, ezt már évekkel ezelőtt megfigyeltem, a kenyér csak egy indok a cirkuszra.


Mellesleg én sem nézek ki valami jól, mert akkor ötösével ugranának rám a csajok, ha így lenne. :(( 25/F

2013. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ja, mer‘ csupán igényességgel összemegy az orrom, megváltozik a koponyám alakja és mérete, hirtelen összemennek a fogaim és a füleim is, nem lesz véreresek és hirtelen eltűnik a szűkék meg a kékszeműek hypeja is. Aha.
2013. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát persze akinek torzult feje biztos sportolással el lehet érni hogy jó nézzen ki? Hogy Elfogadják?
2013. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyaktól felfelé semmit nem ér a sport. Az orrod nem lesz kisebb és a torz koponyán se javít sokat.
2013. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!