Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan 17-18 éves srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 17-18 éves srác, aki a magas, nagydarab lányokhoz vonzódik? Vagy az alacsonyabb, vékonyabb lányok mindent visznek?

Figyelt kérdés
180/73. Elméleti kérdés, nem ismerkedni szeretnék .

2013. febr. 26. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Arányra pont jó sztem:D

Én "megmásznám" a 175 centimmel.:DD

20F

2013. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezek csak nyers adatok.

Semmit nem mondanak az alakodról és az arcodról sem.

Kép nélkül nem lehet véleményt mondani.

2013. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A nagydarab srácok biztos buknak az ilyen csajokra. Bár ha sportos, atlétikus testalkatú fiúk tetszenek, akik sportolnak, és törődnek az egészségükkel, akkor tedd te is azt.
2013. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagydarab?

Súly emelősen,vagy csak nem alacsony,de nem benga?

2013. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem folyok szét, de azért van rajtam plussz, amit most szeretnék leadni tornával, futással. De sosem leszek az a törékeny alkat. Elég erős a felsőtestem :( Kar, váll, mell.
2013. febr. 26. 12:53
 6/16 anonim ***** válasza:

hát nekem nem adja igaz idősebb is vagyok

nekem a nő legyen törékeny és finom, gyengéd... ezt egy átlagosnál magasabb súlyosabb nőben nem tudnám elképezlni, bár egy tőle is nagyobb darab srác biztos annak látja :)

2013. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én például azt szeretem, ha a csajom kb. olyan magas, mint én, vagy csak pár centivel alacsonyabb. Viszont mivel vékony vagyok, alkatra is a hasonló lányok tetszenek, nem azok, akik tíz-húsz kilóval nehezebbek nálam.
2013. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, és hogy nem bántottatok :)
2013. febr. 26. 13:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnél ismerkedni? :)

Merrefelé laksz? :P


20f

2013. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én is kb. hasonló paraméterekkel rendelkezem lányként, csak 21 éves vagyok. az a tapasztalatom, hogy akik nekem tetszenek, a nálam magasabb, jó kötésű srácok, szóval nekik nincs vele problémája :) az is igaz, hogy eddig minden barátom 195 cm körül volt, súlyban 100-105 kiló közt. de hát na, nyilván nem olyan srác illik mellénk, aki alulról súrolja a 60 kilót :D

mondjuk, nálam próbálkoztak már jó páran, akik sokkal vékonyabbak és/vagy alacsonyabbak is, csak engem zavart, nem vonzódom az ilyen típusú fiúkhoz, de úgy látszik, őket nem zavarta ez túlzottan.

az előző válaszolók alapján azért látszik, hogy mint minden más, ez is egyénileg változó.

én sem leszek soha törékeny, akárhány kilót adnék is le :)

2013. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!