Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal? Folyton csak panaszkodik és féltékenykedik.

Figyelt kérdés
Én 19, ő 17 éves. Még csak két hete jöttünk össze "úgy" és majdnem hogy nincs olyan nap, hogy ne panaszkodna ilyenekről, hogy ő nem érdemel meg engem, biztos kavarok más csajokkal is, s a többi... Pedig nem ilyennek ismertem meg, és a külsejével sincs baj, sőt, full csinos, meg minden. Azt se bírja elviselni, hoyg vannak női haverjaim, akikkel dumálni is szoktam...
2013. febr. 26. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
VAn ilyen típus,nyugi,ez csak azt jelenti,hogy szeret,és kicsit nyafka ...
2013. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajj utálom az ilyen önértékelési zavaros kis p.csákat, meg ezt a beteges féltékenységet is. Ülj le még most beszélni vele és tisztázd le hogy a viselkedése nem vezet jóra. Én megőrülök az ilyenektől!
2013. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 okoska31 ***** válasza:

nem önértékelési zavaros, hanem kamasz.


önértékelési zavarral 20-as vége, 30 feletti nőknél érdemes egyáltalán elkezdeni foglalkozni - addigra esetleg megtalálta magát, tudja mit akar.


ami meg a konkrét kérdést illeti: tippre van valami a viselkedésedben, ami ezt kiváltja.


ja, a szeret - 2 hét után olyan nagy szerelem nem hiszem, hacsak nem régóta ismeritek egymást, és korábbi barátság/ismeretség alakult át...

2013. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A nőket nem megérteni, hanem szeretni kell."

Ezt 17 év alatt megtanultam:D amúgy adsz féltékenységre okot? mert lehet az a baja.:D

2013. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már majdem 2 éve ismerjük egymást. nem tudom h adok-e okot rá. most az h van néhány lány haverom, olyan nagy baj? nem csinálok velük semmi olyat... neki is vannak srác ismerősei.
2013. febr. 26. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:

a barátnőd még gyerek és az önbizalma jelenleg 0%...

ebben az esetben nem beszélhetünk párkapcsolatról véleményem szerint, mert akinek 0 az önbizalma, az a másikra csak támaszkodik...ezzel próbálja az önbizalmát felfelé húzni, de ezzel a te energiáidat lehúzza...olvass Csernust :D :D

2013. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szeretetkur.va?
2013. febr. 26. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:

"mert akinek 0 az önbizalma, az a másikra csak támaszkodik...ezzel próbálja az önbizalmát felfelé húzni, de ezzel a te energiáidat lehúzza"


Pontosan így van én is ilyen lennék csak nem vagyok csaj, de hát ez van, ezt osztották!

2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az van h elég türelmes tipus vagyok, támogatom meg minden, szeretném ha magabiztosabb lenne, mondogatom is neki h jól néz ki, stb de nem akarom túlzásba vinni, nehogy átessen a ló túloldalára.
2013. febr. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!