Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne még sorkatonaság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne még sorkatonaság, lehetséges, hogy nem lenne ennyi rinyáló kis búza sem itt, sem máshol ebben az országban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott...

2012. aug. 10. 18:17
1 2 3
 1/30 Mókusgyilkos ***** válasza:
67%
búza mint búza v mint cica fiú? az utóbbiakból biztos kevesebb lenne előbbiekből kétlem.
2012. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Lehetséges. Nem vagyok híve az ilyen drasztikus módszereknek, de kezdem azt hinni, hogy ezeken csak az segítene...:DDD
2012. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mókusgyilkos, mindkettőre értettem :)
2012. aug. 10. 18:20
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Drasztikus módszer, haggyad má' Nem légió, hanem sorkatonaság. 100%-ra veszem, hogy nem lenne ennyi nőies kölök az utcán az fix.
2012. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%
Van benne valami
2012. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%

ha van egy kis esze a mi jó Orbán királyunknak, visszahozza a kötelező sorkatonaságot, vagy legalábbis kötelezővé teszi a 3 hónapos honvédségi alapkiképzést, bár előbbi jobb lenne


nem csak azért mert a sok "nyavajgós" tanulna egy kis keménységet, hanem mert egyébként sem árt ha az ember átesik egy ilyenen. sok katona ismerősöm van, és inkább egy ilyenre bíznám az életem mint 10 köcsögre

2012. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%

Ugyan már.Milyen drasztikus módszerről beszélsz?

Azok akik voltak sorkatonák nem haltak bele.

Lenne tartások a srácoknak valóban.A katonaság szép élet,és izmosan kerülsz ki belőle.Megtanulja tisztelni az ember az öregebbeket,másokat

2012. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a rinyálás miatt kéne (58% vok), hanem amiatt amit itt is irt valaki, hogy azért ad egy rálátást hogy kirángatnak a gyerekszobából, és elvisznek pár megyével arrébb ismeretlen emberek közé. 3 hónap untig elég lenne belőle. De teljesen kiirtódott ez ma, újbóli bevezetésre meg semmi esléy, ami meg volt az utolsó 10 évben, hát az értelmetlen volt.
2012. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
21%
Jaj már... :D Nem úgy értettem azt, hogy drasztikus, hogy olyan kellemetlen, hogy belehalnak, hanem úgy, hogy elvesz időt a szabadidejükből, ami alatt élvezhetnék az életüket. De igazatok van, a rinyáló búzák a szabadidejükben csak szenvednek, sajnálják magukat, szóval mehetnek nyugodtan!
2012. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
fater tud mit mesélni a katonaságról, és nem éppen arról híres hogy mekkora fegyelem volt. pl egyszer darabokban eladtak egy autót, aztán csa néztek hogy a karoszéria maradt meg
2012. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!