Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lelki okok vezetnek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki okok vezetnek rá egy normális, hetero lányt, hogy egy másik lányt szexre tartson?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömről van szó, akivel elég jóban vagyok.


Szóval adott egy vonzó, szép lány, aki körül mindig csomó pasi ólálkodik és mindig a legjobbakkal állt szóba, de talált egy lányt, akitől elvárja, hogy egész nap kielégítse az igényeit minden téren. Ha szóba kerül, mindig hangoztatja, hogy undorodik a melegektől, ő csak is a pasikat szereti, de közben simán elismeri, hogy a kis barátnője boldogítja, amikor csak akarja, mert jó érzés, hogy valaki szereti. Közben pasikkal randizik, pasikról áradozik.


Nem akarok ítélkezni, meg nem az én dolgom, még csak az életmódjával sincs bajom, de nem értem, miért teszi ezt, milyen érzések vezérelhetik?

Ha még csak nem is egy k.rva típusú lányról van szó, aki mindenkivel összefekszik, sőt.

Uralkodási vágy, szeretethiány?


2013. febr. 26. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A nőknél ez gyakori h másik lánnyal kipróbálnák, és sokan ki is próbálják főleg ha egy barátnőjük az aki benne lenne. Ez mondható végül is természetesnek.


De pasiknál ez marharitka fordítva.azaz nálam kizárt.

2013. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen.

Ez a lány biszex.

2013. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adrenalin ***** válasza:
Bisex.
2013. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!