Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, összejött egy másik fiúval és velem csalja azt? Normális?

Figyelt kérdés

1 hete szakítottam a barátnőmmel és már összejött egy új fiúval akit én mindig is gyűlöltem és azt a fiút már az első hétben velem csalta meg,


Miért viselkedik így egy lány? és mit érez ,hogy ezt csinálja ?


20/F


2013. jan. 29. 13:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Neked nem mindegy?

Dugd a csajt amíg lehet.

2013. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Lehet megunt és így dobja fel veled, hogy tiltott gyüminek tart és direkt azzal jár akit utálsz?
2013. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
Ezek csak a hüvelyükben éreznek...
2013. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van! :D
2013. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy nem mindegy ? Azért ez nagy k'rvaság, az meg a világ legnagyobb g'cisége ha szándékosan alázna ,hogy jár a másik fiúval
2013. jan. 29. 13:38
 6/27 A kérdező kommentje:
Szívesen dugom mert kívánom de másodhegedűsnek lenni nem kellemes, értem,hogy a másik fiút is csalja velem és ez nekem büszkeség de komolyan érthetetlen,hogy mit képzelnek ezek a lányok
2013. jan. 29. 13:39
 7/27 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi bajod van.

Szakított veled.Innentől kezdve tök mindegy mit csinál másokkal.

2013. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Úgy látom ti még nem voltatok ilyen helyzetben.

Én szerettem a lányt és szeretem is ha nem is szerelemből és rosszul esik a tudat,hogy más fiúval van,de nélküle meg nem bírok meglenni ezért hívom át.

De aki még nem élt át ilyet az nem tudja,hogy az érzelmek,hogy elbutítják az ember agyát és milyen feszültté teszik az embert

2013. jan. 29. 13:44
 9/27 anonim ***** válasza:

Feszülté tesz tudom...

De tudni kell lemondani.Nem azt mondom,hogy egyik napról a másikra megy.

De tenni kell ellene.

2013. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de a csaj a k,rva??? Akkor te mi vagy? Megveted, és mégis megdugod? Te vagy egy alávaló, gusztustalan ember!
2013. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!