Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan hívjátok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan hívjátok fel magatokra annak a srácnak a figyelmét aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

#lány #figyelem #felhyvni srác
2013. febr. 26. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
talán többször ránézek, mint másra, de semmi különöset nem csinálok, vagyis nem viselkedem nagyon másképp
2013. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nekiállok bénázni valamivel és megkérem hogy segítsen. mondjuk, ha nehéz az a karton víz akkor segítsen levenni. :)
2013. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adrenalin ***** válasza:
Sokfajta lehetőség van: beszédbe elegyedni vele, szemezni, vagy csak szimplán ráköszönni. Mind-mind árulkodó jel lehet. :)
2013. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mellvillantás
2013. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kicsit feltünösködök, magabiztosan beszélek, megpróbálom jobban sugározni a szépséget, kihúzom magam, sokkal nöiesebben, úgymonnd fennrangúbban viselkedek, néhány aprócska szemkontaktus, alig észrevehetöen rámosolygok...:) ez olyan kacérság amit a fiúk imádnak;) egyébként ezt nem tudom úgy elmagyarázni,neked kell érezni:) amúgy én ezt akkor szoktam jobban csinálni,amikor látom hogy egy fiú néz,vagy ilyenek, akkor beindul ez a flörtreaktor :D de csak ha nem valami bunkó pávagyerek csinálja,mert akkor inkább elfordulok és játszom azt aki észre sem vette hogy az illetö létezik :D

szoval a tanácsom az, hogy nevess sokat a közelében,mondjuk a barátnöddel, de ne olyan sokat,hogy az már visszataszító legyen,és ezt nöiesen,kifinumultan tedd! beszélj magabiztosan,mégis lágyabb, csajosabb hangszínen! :) menj úgy mint egy díva,de ne úgy mint egy tudodmi:) ha elöre tudod,hogy ott lesz a kiszemelted ahol te is, öltözz divatosan,vagy legalábbis olyab ruhát vegyél fel ami jól áll neked:)

mosolyogj rá néha,de kacéran, és egyszer úgy nézz rá,hogy értse a dolgot,érezze hogy vele tartod a szemkontaktust, egyszer pedig csak úgy,hogy " jé ott egy ember " majd el is pillantasz máshova módon:)

fontos hogy ne vidd túlzásba a leskelödést, elég ha egyszer, nagyon nagyon maximum 2x vagy 3x ránézel:)

remélem tudtam valamennyit segíteni! sok szerencsét a vadászathoz!!!! :D

2013. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!