Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire, pedig alig ismerem, nagy hatással van rám. Volt már veletek ilyen? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Szóval párkapcsolatban vagyok már 3éve de valahogy semmi nem az igazi már. Ellaposodott a kapcsolat, a barátom elvileg szeret nagyon, de mégsem törődik velem. Viszont 2hónapja rámirt egy srác facebookon akinek régen tetszettem. Elkezdtünk beszélgetni és egyből közös hullámhosszon voltunk. Mindig bókol, törődik velem, és fontos vagyok neki. Viszont muszáj tartanom tőle a távolságot, és soha nem is csalnám meg a barátom, de hiányzik hogy valaki megértsen, és ha nem ír már hiányzik, pedig személyesen már több éve nem láttam. Mi lehet ez az érzés?
2013. febr. 26. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert érezteti veled amit a párod már kevésbé: hogy Nő vagy... ez mindig igy van :)
2013. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt érzem én is, ijesztő hogy milyen hatással van rám amire a párom már nem képes. amióta vele beszélek már nem gondolok a páromra annyit, és ez rossz.
2013. febr. 26. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Na vajon mi lehet az az érzés jajj, na mi? Szeretet, figyelem iránti vágy. Javaslom beszélgess el a barátoddal, kommunikáció édeseim! Te az általad leírtakra vágysz, ha ezt nem fogja megadni neked úgy is félrelépsz/elhagyod... Szóval lépj a tettek mezejére, hogy felturbózódjon a kapcsolatotok, vagy... lépj ki belőle. Mert ez neked így nem jó, ugye érzed?
2013. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is azt vártam hogy megoldjátok az életem, csak kiváncsi vagyok hogy vannak e még hasolnó cipőben. félek megtenni a kellő lépést ez meg gyávaság, de semmi garancia arra hogy jobb lesz. köszönöm az eddigi válaszokat:)
2013. febr. 26. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze persze semmi garancia... De így meg főleg nem lesz változás. De ülj csak tovább a mocsárban és álmodozz másról..az jobb? Tudod, ide jössz, mond valamit az ember, de úgy sem teszel semmit mert hát a tevéshez kicsit össze kellene szednie magát az embernek... Hát ennek sok értelme nincs
2013. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!