Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom? :- (

Figyelt kérdés

lány vagyok.

csikló orgazmussal minden rendben van, de a hüvelyi nem sikerül sosem. De miért nem??

nem egy sráccal voltam már, és nem is bénákkal, de sose tudok elmenni..

annyira zavar már:(


2013. febr. 26. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát talán mert nem vagy képes rá? Vagy nagyon nehezen menne és még nem tudod hogyan? Nincs nagyon mit tenni, kísérletezni kell.... Még is mit mondhatnánk? Sokan hüvelytornát javasolnak. Esetleg próbáld ki.
2013. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, tanulható, majd belejössz. Ez nem teljesítményre megy, csak érezd jól magad.
2013. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azt mond már meg akkor, HOGY tanulja meg az ember lánya? Mindig csak mondják hogy tanulható, tanulható...:L
2013. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyeld meg először, hogyan jön az orgazmusod (csiklói). ha kiismerted, akkor el tudod kapni az előjeleket a hüvelyi aktusnál is. Maradj abban a pozicióban, próbálgasd, mi a jó. Keressétek meg a G pontot...
2013. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1; VAN ORGAZMUSOD!!!

2; a hüvelyit akkor tudod elérni, ha a g pontod izgatja a ssrác. lehet, hogy az eddigi partnereidnek nem úgy görbült a farkuk, hogy pont ott, és pont annyira izgassák a hüvelyed, ahogy neked kellett volna. próbálkozzanak legközelebb az ujjazással, úgy könnyebb! :-)

2013. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uccsó, nem igaz a g pont izgatása nélkül is el lehetérni hüvelyi orgazmust, az csak ráadás ha olyan pózban vagy ahol tudod izgatni a g pontját is.
2013. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző hülyeséget hagyjátok figyelmen kívül légyszi. Nem olvastam el amit írtam és értelmetlen lett. Szóval nem igaz, hogy a hüvelyi orgazmus csakis g pot izgatásával érhető el. Anélkül is megy, az hogy ha még pluszban tudod azt izgatni mert olyan pózban csináljátok, az csak ráadás. Sokan azt sem tudják mi az vagy hogy hol van a partnerüknek...
2013. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!