Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cherry0501 kérdése:

Van egy fiú, aki tetszik. És egyszer ott aludtam a barátnőmnél és felelsz vagy merszet játszottunk. Megírtam neki h szeretem. Látta, de nem reagált. (? )

Figyelt kérdés

Később megírtam, hogy csak felelsz vagy merszet játszottunk. Ezt is látta, de nem írt vissza. Majd még aznap letiltott. és a barátnőmet is.

Most nem értem, mert nagyon közel állunk egymáshoz. Csak ő (fiú létére) egy kicsit félős. és így gondoltam, hogy ha megírom neki, akkor talán válaszol és lesz valami. De semmi! Most csak zavartam az írogatásaimmal, vagy megbántottam. Mert ha találkozunk akkor normálisan viselkedik. és nem is beszélünk erről.! Most nem tudom mi van! :// Most mit csináljak?


2013. febr. 26. 23:31
 1/7 Egy Srác Asszem ***** válasza:

1 idióta ez a gyerek.... nem tudja kezelni a dolgot ?!? mi értelme letiltani ha élőben ugyan úgy találkoztok... TEJÓÉG! hány évesek vagytok 13?

gondolom Ő nem akar összejönni veled, hagyd a fenébe, maradjatok csak barátok, vagy az sem. töketlen kölyke...legalább mondaná meg finoman h nem tetszel neki... ha meg tetszel neki akkor meg azt... így is úgy is gyászhuszár ez a gyerek XD felejtsd el

(bocsi de felspanoltam magam kicsit XD)

2013. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy tetszel neki. Csak félénk kicsit. Ha kettesben vagytok akkor esetleg "véletlenül" fogd meg a kezét. Hamar ki fog derülni a dolog.....
2013. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első. Teljes mértékben egyet értek. Hagyd ezt a k.csögöt. Idióta.... annyira ki nem bírom állni az ilyen puhap.csű istennyilákat.... Ohhh...
2013. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, egy kicsit tényleg töketlen. Biztos fel kellett dolgoznia, vagy nem tudta mit írjon erre.

Lehet azt gondolta szórakozol vele.

Különben Minek tiltott volna le(?)

2013. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta.
2013. febr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pj0tr ***** válasza:
Ne idiótázzatok már. A kérdés alapján ez a 12es korosztály. Semmi extra.
2013. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat..!://
2013. febr. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!