Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú, aki tetszik, korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A fiú, aki tetszik, korábban próbálkozott a legjobb barátnőmnél, aki akkor kikosarazta, de most meg féltékenykedik rám, és meg akarja szerezni a srácot. Mennyi az esélye, hogy sikerül?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze egy fiúval,a kinek két jó barátnőm mutatott be. Kiderült, hogy a fiú korábban bepróbálkozott az egyiküknél, aki akkor kikosarazta. De most azt vettem észre, hogy próbál keresztbe tenni, mintha nem akarná, hogy legyen köztünk valami. Sérti a hiúságát, hogy már nem ő a "választott"? A srácnak elvileg tetszem, meg jókat szoktunk beszélni, de idegesít, hogy a barátnőm mindig közénk áll valami ürüggyel, meg kettesben akar lenni a sráccal. Mennyi az esélye, hogy sikerül elhódítania tőlem? Beszélni nem tudok a barátnőmmel, mert tagadja és csak megsértődik, meg hogy ezt egyáltalán neki köszönhetem, ő mutatott be minket egymásnak, stb.. A fiúnál meg félek rákérdezni, a végén még azt hinné, hogy hisztis vagyok és csak féltékenykedem egy régi dolog miatt. Szerintetek?
2012. szept. 30. 17:31
 1/1 anonim válasza:

Szegény.. :( Sajnállak de komolyan..:/ Ha a srác szeret , úgyse fog vele foglalkozni , mert akkor te kellesz neki, ha neki viszont tetszik az , hogy a csaj ráállt akkor szerintem ez egy felesleges kapcsolat..:( Sajnálom de így van

Légy türelmes és várd ki a végét mi lesz..

2012. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!