Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ezen fogunk veszekedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ezen fogunk veszekedni?

Figyelt kérdés

A barátom dolgozik nekem meg már egy ideje nincs munkám és együtt élünk albérletbe és nagyon nem élünk meg egy fizetésből de egyáltalán nem találok munkát és folyton veszekszünk és feszültek vagyunk mert nincs pénzünk.

Még nem lesz munkám addig így fog folytatódni?! Én ezt nem akarom,valahogy meg tudnám értetni vele hogy ez miatt ne egymást bántsuk?



2013. febr. 27. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A párodnak több eszének kell hogy legyen. a mostani létbizonytalanság miatt bármi elöfordulhat.

De ha te most kapnál munkát öt meg kirugnák egy hét mulva akkor meg neki is sz*rul esne ha ez miatt b*sztatnád.

Beszélgess el vele, mert biztosan látja hogy gőzerővel keresel munkát és nem tehetsz róla hogy Nő vagy és a Nőket kevesebb helyre alkalmazzák mert "nő"

Szánalmas ez :S

2013. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondtam neki hogy neki könnyebb mert eltud menni sokfajta helyre ahol alkalmaznák de én hogy mennyek el pl. egy brigáddal ásni vagy nem tom mit csinálni de erre azt mondja hogy hülyeség mert nekünk meg ott van az irodai munka stb.. de nekem nincs érettségim és még a szakmám is szar mert nem tudok elhelyezkedni vele szóval esélytelen minden de akkor is neki van igaza szerinte,de a legtöbb munkához már érettségi kell.
2013. febr. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!