Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális dolog, hogy az egyik lány barátommal (akibe szerelmes vagyok és ezt tudja is), első személyes találkozásunknál egy ágyban fogunk aludni?

Figyelt kérdés

Mármint 2 db ágy, de közvetlenül egymás mellett.

Illetve az mennyire normális, hogy a találkozás első napjàn látnánk egymást fehérneműbe? Nekem egyértelmű, hogy azonnal felállna ott lent. Nem lenne kellemetlen a helyzet?


2013. febr. 9. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz valakibe szerelmes, akivel még soha nem találkoztál? :O
2013. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Úgy, hogy már egy éven keresztül szinte minden nap chatelünk, vagy COD-ozunk és alkalmanként skype vagy TS, teló stb...
2013. febr. 9. 11:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha ő bevállalja akkor miért ne :D

Volt már barátnőd?

2013. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem az. És igen, nagyon kellemetlen helyzet, ha nem táplál hasonló érzéseket a másik fél. Sőt szerintem a "barátság" sem normális ilyen felállással. Hiszen te többet szeretnél tőle.

25/N

2013. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Azt mondta, hogy nem szégyenlős. Amúgy még nem volt barátnőm.
2013. febr. 9. 11:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Tudja a csaj, hogy neked bejön?
2013. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy leírtad - tudja. Ha őt ettől függetlenül sem zavarja, lehet hogy te is bejössz neki.
2013. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
na...? hogy sült el a dolog?
2013. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Majd ez nyáron lesz. Ha addig nem felejtem el, írok privátot, hogy mi volt. :D
2013. febr. 12. 18:21
 10/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, neki hanyadik partnere lennél?
2013. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!