Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az érzés neve? Meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az érzés neve? Meg lehet szüntetni? Miért kezdtem el ezt érezni?

Figyelt kérdés

Van barátom, szeretjük egymást, vele szeretném leélni az életem, DE van egy harmadik. Ismerjük egymást régebb óta, de egy hete kezdtünk el jobban ismerkedni. Őszintén szólva nem sok mindent tudok róla, eddig háromszor volt találkánk amit persze el is mondtam a barátomnak. Első alkalommal csak a kezemet fogta meg, meg megölelt egyszer és közel hajolt hozzám. Második alkalommal már egymás mellett ültünk, simogatta a combom, a hasam, a derekam, a karom, puszilgatta a nyakam, a fülem, nem bírtam neki nemet mondani. Nagyon sokszor le akart kapni, de olyan gyengéd volt, és olyan lassan közelített.. Utána szörnyen éreztem magam. Harmadik talinál is ugyanezeket csinálta, persze mindig elhúztam a fejem, szóval semmi nem történt. Sokat gondolok rá, tudom, hogy abba kéne hagyni, de félek, hogy nem tudom majd elfelejteni.


Mi ez? Vonzalom? Fellángolás? Szerelem? Ez már megcsalásnak számít? :\


2013. febr. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

13 éves tiniszerelem


"Van barátom, szeretjük egymást, vele szeretném leélni az életem, DE van egy harmadik."


szerelemben és életleélésben nincs DE és nincs harmadik

2013. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok tizenéves -.-" de köszönöm szépen a kib*szott válaszod, amivel nem jutottam előrébb. Na az ilyenek kíméljenek..
2013. febr. 27. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyiban igaza van, hogy ha az ember teljes szívéből szerelmes akkor nincs DE. Kinek mi számít megcsalásnak, ezt te tudod. Elmondtad a barátodnak pontosan mi történt? Ő mit reagált? Ha tényleg szereted a barátod, ellent tudsz mondani minden kísértésnek.
2013. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen csak én le is feküdtem az illetővel és most a régi pasimmal vagyok mert szeretem csak nekem más volt a helyzet mert nem voltam más pasival még de én is azt hittem a másik pasiba beleszerettem de mivel egész hamar elmúlt ez az érzés nem hiszem ,hogy működött volna vele.
2013. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod, az idő eldönti. Nekem is volt harmadik, pedig életem értelmének gondoltam az előzőt. Szerintem fellángolás, még. Döntsd el, mit akarsz, mielőtt belebonyolódsz egy szerelmi háromszögbe, téged fog felőrölni. Ha a barátodat szereted, szakítsd meg a kapcsolatot.
2013. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!