Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel kb. egy éve vagyunk nagyon jóban, mindent elmondunk egymásnak.Az egész úgy kezdődött, hogy találkoztunk egy táborban, ahol éjszaka 4-ig beszéltünk rengeteg mindenről, mindkettőnk nagy szenvedélye a zene. Kb. 220 km-re lakunk egymástól és általában fb-n beszélgetünk. Volt egy lány akibe szerelmes volt, és ezt mindig velem beszélte meg, sokat vigasztaltam hónapokon keresztül, aztán egyszer csak elfelejtette és azt vettem észre, hogy beleszerettem. Aztán találkoztunk, nála is aludtam. Aztán nyáron kimentem Amerikába és akkor elmondtam neki, hogy szeretem, Ő azt mondta hülyeség hogy ezt nem mondtam el neki előbb. Sajnálta, és utána rengeteget bókolt nekem, mondtam, hogy találkozzunk, de sosem ért rá, aztán ősszel megint meghívott magukhoz, ami már nem volt olyan jó, mert ez egy születésnapi buli volt, rengeteg számomra ismeretlen emberrel, de akkor öleltem meg először és azt sosem bírom kiverni a fejemből. Rá két héttel lett barátnője, akivel találkoztam a bulin is, és rengeteget beszélgettek, persze azért mit is eleget beszéltünk. Aztán télen is találkoztunk ugyanabban a táborban de ott csak egy napot voltam, és nagyon akarta, hogy jöjjek valamiért, ott is rengeteget beszéltünk, és aztán valahogy elkezdett nem válaszolni nekem, mikor írtam neki, nem sokkal a találkozás után megmondtam neki, hogyha ennyire nem akar velem barátkozni akkor mondja meg, erre Ő rengeteget szabadkozott, hogy ne haragudjak csak tényleg nem ért rá, pedig Ő szeretett volna velem beszélni. Aztán volt egy koncert, amin Ő is ott volt, és én nem tudtam, hogy ott lesz, nagyon meglepődtem, és azt mondta, hogyha én nem jövök, akkor Ő haza megy, mert nagyon unta, ott is többször megölelt, de közben pedig az egyik haverja azt mondta neki, hogy nem legyen szomorú, mert a barátnője nem jöhetett el, de látszott rajta, hogy örülne, hogyha itt lenne. És azóta is beszéltünk párszor, azt mondta, nagyon jó volt engem látni. Hát kb. ennyi "röviden". És nem tudom mit tegyek.

2013. febr. 23. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt botlott meg a dolog: "Rá két héttel lett barátnője"


Ha ő is komolyan gondolta volna, akkor miután bevallottad, hogy szereted, nem hagy veszendőbe. Kár a gőzért, ez a srác nem vesz komolyan, nem tudja, mit akar, inkább csak tartalék vagy neki. Nem akar veled lenni, de elveszíteni sem akar. Tökéletesen bizonytalan.

2013. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, igazából már kezdem elfelejteni, de például ma is azt álmodtam, hogy találkoztunk, és nagyon sokat beszéltünk. A tartalék azt jelenti, hogyha nincs senki, akkor jó leszek én?
2013. febr. 23. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oké. De akkor most mit csináljak? Egyszerűen nem tudom el akarom elfelejteni, de nem akarok többet szenvedni miatta. Várjak, hogy lehet hogy elfelejtem és ne érdekeljen? Mert igazából van egy másik fiú, aki kicsit tetszik csak neki is van barátnője, de úgy tűnik én is tetszek neki. Mit tegyek?
2013. febr. 23. 23:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Hány éves vagy?
2013. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
15
2013. febr. 23. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:
hagyj békit a gyermököknek szépmagyarul... akit leírtál az semmibevesz, akit pedig rajta kívül kedvelsz annak van barátnője. Várj amíg találsz valaki jobbat :) sok sikert!:)
2013. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bejöttél neki , ha elmondtad volna neki előbb akkor lehet együtt lennétek. Amióta barátnője van azóta pedig nem érdekled őt úgy.
2013. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. Hát, most már csak azt tudom tenni, hogy szépen lassan elfelejtem.
2013. febr. 24. 00:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugye?
2013. febr. 24. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!