Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek korombeli (16-18)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek korombeli (16-18) éves rendes, OKOS, jó fej, hűséges, nem átlagosan kinéző fiúk? Valami megkülönböztető jel rajtuk? (Nagy felkiáltójel a homlokon stb. )

Figyelt kérdés

Egyről tudok, de ő épp most hagyott el :S

És úgy érzem, nincs még egy ilyen fiú. Nyugtassatok meg, hogy van :|


2009. szept. 10. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

van.

:) de ez nem társkereső oldal:)

A barátnőm szerint én megfelelek ezeknek a szempontoknak

Nyugi, mikor a legkevésbé számítasz rá. akkor elő fog kerülni.:)

Amúgy meg ha elhagyott akkor már nem rendes;) vagy hűséges...:S

2009. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja létezik, okos, létezik jó fej, létezik hűséges, létezik nem átlagosan kinéző , létezik rendes fiú is , csak kétlem , hogy neked 5 csávó kéne egyszerre, amúgy létezik mé ne létezne, de kevés van. Rám ez természetesen majdnem mind igaz, csak én idősebb vok:D... am mondom az ellentéteket, aki okos, az általában hűséges , viszont általában az okos fiúk nem tetszenek a lányoknak, mert ő testesíti meg a jófiú szerepét, és ugye nektek mindig az kell aki megcsal, na mind1, a nem átlagosan kinéző, azok meg mivel nem átlagosan néznek ki(sokkal csúnyábbak:D) azok meg tudják magukról, hogy ők milyenek, épp ezért tapadnak rájuk a csajok az tuti, és épp ezért ritkán hűségesek, tehát nem rendesek, de attól lehetnek még okosak. Jó fej meg mindenki tud lenni, csak kinek mi számít jó fejnek, lehet valakinek az a jó fej aki azt meséli el hogy előző nap melyik sarokba hányt , valakinek meg más....
2009. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

rendes 21 éves fiú vagyok hűséges

átlagosan kinéző jó fej

közepes tanuló nincs rajtam megkülönböztetö jel

és nincs barátnőm ;-)

2009. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és te milyen lány vagy?

kedves, aranyos? :)

2009. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmi vagyok csak 20 éves, de mit értesz nem átlagos kinézet alatt?

Engem onnan tudnál megkülönböztetni, hogy én nem dumálok állandóan, ha nem muszáj, sőt, alapjáraton elég csendes vagyok.

2009. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy úgy nézek ki mint a szökésből michael scofield. Ha sok fan van, az kiemel a tömegből. :D
2009. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van egy villám alakú sebhely a homlokomon az megfelel?
2009. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÉN.
2009. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze, sárga csillag van rajtuk.
2009. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Figyelj a suliba minden 3. srac atlagon alulian nez ki, szoval ne keseredj el.

Ismertetojeluk nem egy felkialtojel, hanem apolatlan kulso, igenytelen ruhazat, es gepfuggoseg.

Remelem segitettem.

Jah, hogy te atlagon felulet keresel? :S mert Te olyan szep vagy? :D

2009. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!