Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! (15-17) (? )

Figyelt kérdés
Mit kell tennie egy lánynak ahhoz, hogy felfigyeljetek rá és csak körülötte forogjon minden gondolatotok? Titeket mi fog meg?Mi a szexi?Milyen legyen az egyénisége?

2013. febr. 27. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi....
2013. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenkit más fog meg.

Akiről én egész nap gondolkodom,egyáltalán nem jár kihívó cuccokban,szerintem mégis sokkal szexibb mint akik kiraknak mindent.

Az egyénisége meg legyen kedves és normális:)

17/F

2013. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Öltözz csinosan,kisminkelve,divatosan és gyakorold a szépséged és rádtapadnak.
2013. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát tök mind1 úgy is meglehet találni meg érezni ha megfog valami egy lányban legyen az akármi :D hastól kezdve lábig comb mell :D akár hajszín de a szem az meg a lélek tükre szóval az is nagyon fontos :D na meg a belső :D 15/F
2013. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

öhmmm... ha szép. igen az akkor felfigyelek rá ha szép. mondjuk arra is felfigyelek ha valaki 2 mázsa. vagy ha nincs rajta ruha.

na szóval legyél csinos és tűnj értelmesnek

2013. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonló érdeklődés.
2013. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyen normális és legyen egyénisége. Ennél többet úgyse lehet elvárni.
2013. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolnék, de sajnos nem vagyok benne az intervallumban.
2013. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hordjon jó cuccokat, adjon magára, de legyen rajta 5kg smink, ne legyen egy tapló p*csa, aki már a fél sulinak megvolt. Legyen visszafogott, de legyen életvidám is. Szerintem a legfontosabb: az állandó szemkontaktus. Azt tanácsolom Neked, amikor csak meglátod, és véletlen szemkontaktus alakul ki, tarts egy fél másodpercig, mosolyodj el egy nagyon nagyon kicsit, majd nézz félre. Bennem ez olyan szintű boldogságot tud kialakítani, amikor egy olyan lány teszi ezt, aki bejön nekem, hogy ennek jobban örülök, mint amikor először csókolózunk :)
2013. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*De NE legyen rajta 5kg smink. Bocsánat, kihagytam egy szót :)
2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!