Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki? Ezek után mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki? Ezek után mit lehet tenni vagy mondani?

Figyelt kérdés

az osztálytársam eléggé tetszik (25F) és szinte minden nap együtt indulunk el haza a suliból, neki is tetszem, ma elmentem óra után a mosdóba, mire kijöttem sehol senki gondoltam elment.

Elindultam a megszokott útvonalon amikor megálttam az egyik 10emeletes panelnál és szinte leskelődtem hátha a nagy "tömegcsapatban" ő is ott lesz.

Ahogy mögém fordultam ott jött egyedül a srác, egy másik útvonalon, én egyből szia hát te, és annyira ciki helyzet volt ezért azt mondtam várok valakit, ő is várt velem majdnem 20percig aztán elkezdte mondani hogy hol van az alany aki nincs, és milyen ciki hogy ezt találtam ki. Tényleg az ez nem vitás, de hogyan mossam ki ebből magam? 20/L


2013. febr. 27. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Most már csak az őszinteség segíthet rajtad!

Különben biztos hogy soha semmit nem lesz "belőletek".


A férfiak szeretik az őszinteséget főleg ha "lebuktatnak" és beismered.

2013. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25 éves az osztálytársad? Milyen iskola az?
2013. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vagy elmondod az igazat

vagy szidod az anyját a csajnak amiért nem jött el

szerintem mond el a valóságot ne hazudozz nem ildomos

2013. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

25 éves osztálytárs?


Miért félnek a 2.B-s Lakatos Aladártól az osztálytársai? Mert az apukája a 8.B-be jár.

2013. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán mert ez egy felnőttképzés ahol érettségit lehet szerezni....
2013. febr. 27. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen apró hülyeségeken is fennakadsz? Vedd már lazábban az életet.
2013. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen szakon? Hátha van közös téma...
2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt,hogy az illető irt SMS-t,hogy közbejött valami,és nem volt nálad mobil :D
2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az őszinteség az, amit később nem bánhatsz meg. Ha lesz belőletek valami, örökké szép emlék marad, és nem kell egy életen át titkolózni.
2013. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!