Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ciki, de mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ciki, de mit kell mondani ilyenkor?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo,hogy amikor megkredi,legyen szo lanyrol,vagy fiurol,hogy "meselj magadrol"..ilyenkor mit kell valaszolni,vagy mivel kell kezdeni,elmondnai?Koszi elore is! :)

2012. aug. 26. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húú, azt én is de utálom...Sosem tudok mit mondani olyankor...Én azt szoktam mondani, hogy mire vagy kíváncsi, kérdezz és válaszolok...:) Magamtól ilyenkor semmi se jut eszembe...Meg cikinek se akarok tűnni, szóval marad az...:D
2012. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nagyon gáz kérdés, gyűlölöm, ha felteszik.
2012. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt azért írják mert nekik sincs semmi témájuk.
2012. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hole Hunter ***** válasza:
Ez a kérdés jellemzően nem arra utal, hogy te milyennek tartod magad. Az eddigi életedre kíváncsi az ellenfél. Hol születtél, hová jártál suliba, szüleidről vmi, ha felnőtt vagy már hol dolgozol, mit csinálsz szabadidődben...annyi mindent lehet erre válaszolni...csak meg akar ismerni minél mélyebben. Ez baj lenne? Nem hiszem.
2012. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a kérdést. Ilyenkor visszakérdezek: "Mire vagy kíváncsi?"
2012. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!