Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat változhat egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat változhat egy fiatal lány egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés
nemrég ismertem meg egy 19 éves lányt én 22 vagyok. Két partnere volt, de elég fura arcok. A lány is furcsa egy kicsit de egy csomó tanácsot adtam neki és sorra megfogadja őket. elképzelhető, hogy teljesen megváltozik a kapcsolatunk során, vagy csak próbál de a háttérben élni fogja a maga különös életét? Mire számítsak?
2013. febr. 28. 00:54
 1/5 A kérdező kommentje:
18
2013. febr. 28. 00:54
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
mi neked a különös? könnyen meglehet hogy ő a normális csak szr szemszögből nézed :D
2013. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jártok?

amúgy elképzelhető hogy változik a hatásodra, mert minden új barát hatására változik egy kicsit mindenki - de gyökeresen egy felnőtt ember nem.

és miért gond, ha élné a háttérben a maga különös életét? :D

én is élem a magam különös életét a háttérben, furán és megvan rá egy elég súlyos okom.

akinek ez fáj, hát elkerül, ennyire egyszerű

sok pasi meg akart változtatni, azt gondolták majd a szép külsőm mellett a meggyötört, fura belsőmet is olyanra alakítják, amilyenre az elképzelt csodacsajukat álmodták.

nem egészen így működik, elérték hogy már egyáltalán ne ismerkedjek.

akinek nem kellek így, a magam furaságában... azzal úgy se lennék boldog egy megváltoztatott, rám kényszerített elvárással, szereppel ... az nem én lennék és én szeretek én lenni.

lehet hogy a lány is szeret, éehet hogy akar változni, nem tudjuk.

de ha akar és nem sikerül neki az még nagyobb kudarc, mintha ráhagynák a maga természetét.

én sajnos tudom

2013. febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"egy csomó tanácsot adtam neki és sorra megfogadja őket"


ez azt jelenti, hogy befolyásolható. és ha te be tudod, mások is be tudják.

2013. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, és amint megjön az esze, le fog lépni.
2013. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!