Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a hatalmas elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a hatalmas elvárások, a mostani (legtöbb) fiatal lány részéről?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindenhol azt látni/olvasni,hogy a lányoknak igencsak megnövekedtek az elvárásik.

Amikor épp van szabadidőm,sokat olvasgatom a gyakori kérdéseket,és igencsak el szoktam csodálkozni!

A legnépszerűbb elvárásokat ki is emelném:


-ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már.....

-ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni

- a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen.....

-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......

- ne járjon el a hülye haverjaival sehová,maradjon itthon velem,és bámuljuk egymást,minek egyáltalán a haverokkal foglalkozni.....

- ha beteg vagyok,vagy dolgom van,ugyan miért menne el szórakozni,ha én nem szórakozhatok,akkor ő sem,maradjon itthon velem,és ápoljon,hiszen megfáztam.....

- ha hisztis vagyok,értse meg,hogy ez van,kezdeményezzen ő békülés terén!

-hogy képzeli hogy átugrott a haverjaihoz,és nem írta ki facebookon,illetve nem kérdezte meg hogy szabad e?

-miért néz meg minden nőt az utcán?ne tegye!megyek kirakok egy kérdést,hogy "megcsal e a párom?"

Vissza felé,mit tud nyújtani:


-főzni,takarítani?nem vagyok senkinek sem a házvezető nője,majd ha lesz gyerek,megtanulok főzni,takarítani!

-miért féltékenykedik?ha egyszer elmegyek szórakozni a barátnőimmel,elmegyek,miért kell mindent a tudtára adnom?nem az apám!

-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?

- miért kell nekem hívnom,ő nem tud minden 5 percben hívni mint én,és elmondani hogy szeret......?


Azt veszem észre,hogy sokan így állnak a dolgokhoz!

Tapasztalatok?



2013. jan. 27. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
16%
A saját életüket nehezítik meg ezzel. Tartós kapcsolat nincs, csak szexpartner. Niiincs eeeegy nooormááális paaasi seeem.
2013. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
89%

"-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......"


Hatalmas elvárás egy érettségi tényleg.:)

2013. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
32%
Mert a mai világban lehet tenni a külsőért.Elég sokat
2013. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
ezt mi csináltuk emberek majd ha a pasik és nök döntö többsége visszaál a racionális szemlélet akkor majd nem lesznk ilyen lányok és pasik...
2013. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
30%

Hát igen már sajnos elfelejtették, hogy hol is van a helyük!

Sajnos ebben a nagy szabad világban már ránk szabadították a zavart elméjüket. De sajnos ez van, ezt kell szeretni:(

2013. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

Hatalmas elvárás egy érettségi tényleg.:)


Ezt azért írtam bele,mert vannak olyan fiú ismerőseim,akiknek például csak szakmájuk van,mert érettségi előtt a munkát választották,vagy abbahagyták a sulit,és csak egy OKJ-s szakmájuk van......őket elmondásuk szerint,sok lány lenézi...

2013. jan. 27. 15:19
 7/78 anonim ***** válasza:
96%

Ennek a fele kamu és túlzás.


A szórakozás és a haverok sem szokott téma lenni és a békülést sem várják el, hogy mindig a férfi kezdeményezze. És olyat is ritkán hallok kapcsolatkezdéskor, hogy majd ha lesz gyerek, akkor megtanul főzni. Ekkora baromságot.


Azért mert egy két hülye fejéből ilyesmi kipattan, a nők még nem lesznek ilyenek.

2013. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
83%

"Ennek a fele kamu és túlzás."


Nem akarom bántani a nőket,mert hál' Istennek nem ez a gyakori,de bizony én is belebotlok ilyenekbe,és nem is ritkán!

2013. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
87%
Mesélj akkor. Milyen irreális elvárásba botlottál bele? Mármint melyik volt ezek közül az, amilyet tőled elvárták és az előbb hülyeségnek tartottam?
2013. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
56%

Hát akinek nincs érettségijük azok ne csodálkozzanak, ha lenézik őket. Ne diplomás lányokat vegyenek célba, mert elég valószínű, hogy elutasítást kapnak. Ezen kívül még ezen akadt meg a szemem:


"-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?"


Na ezt a kérdés feltenné nekem egy lány, akkor küldeném is el a... Ez már kivágná nálam is a biztosítékot, igen.

2013. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!