Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a céljuk ezeknek a szublimi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a céljuk ezeknek a szubliminális üzeneteknek?

Figyelt kérdés

(A témakör nem biztos, hogy jó, de szerintem ez áll hozzá a legközelebb.)

Mostanában kezdtem tájékozódni a szubliminális üzenetekről, érdekesnek találom a témát.

Itt van pl. ez a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=U8-UeJIL4Mw

Addig oké, hogy (kb. 2:24-től) rejtett "SEX" feliratok és egyéb szexualitásra utaló "jelek" vannak elrejtve a képekben (bár egy-két képnél erősen "belemagyarázósnak" tűnik a dolog), de ez mire jó? Tegyük fel, hogy a tudatalattim tényleg érzékeli ezeket a képeket/feliratokat. És akkor mi van? Mit érnek el vele? Ez az, amit nem értek. Valakinek vélemény?



2013. febr. 28. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Besz@rok az ilyen osszeeskuveselmeletes baromsagoktol!

Az egesz csak belemagyarazas...

2013. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Ne ezt a videot nezd meg. Keress parat Kovi alkotasaibol es azokat elemezgest egy vibrator vagy 100 db papirzsebkendo tarsasagaban.
2013. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

...xD A párom nem igazán díjazná a dolgot. :P

Nem értitek a lényeget. Nem egy összeesküvés-elméleteket szajkózó agyatlan zombi vagyok. Az van, hogy az első válaszadóhoz hasonló véleményen vagyok a dologgal kapcsolatban, pont ezért, mert nem látom értelmét a dolognak. Full kívülálló (és kritikus) szemmel nézem az egészet, szimplán kíváncsi vagyok, mert érdekel a téma, és próbálom megérteni. Ennyi. :)

2013. febr. 28. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezek márpedig igenis megteszik a hatásukat...szerintetek miért van az hogy a 12-14 éveseknek máson sem jár az agyuk mint a szexen? Röviden arra való hogy többnyire ezzel foglalkozzanak, ribancok lesznek...nem lesz normális családi kötelék,kapocs max házasság aztán válás(ugye ismerős?) aztán ha nincs összetartás családi kötelék akkor az utolsó védőbástyát is kilőtték és ha ez megtörténik egy nemzet nem maradhat életeben népesség csökkenés stb...ez sem ismerős?)
2013. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

4 -es igazad van, de aki itt tesz fel kerdest ezt nem fogja megerteni!

Sot goze sincs arrol mi megy itt...

2013. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
a videóban szereplő dolgok java része belemagyarázás és hülyseség, de a módszer működő képes.ÉS már rohadt régi.ÉS teljesen mind1 h sex vagy más a téma.
2013. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont a harmadik válaszolóhoz hasonlókat szerettem volna kapni. Utolsó, hogy magamat idézzem: "érdekel a téma, és próbálom megérteni". Ahogy azt írtam is, azért nem tudom megérteni a dolgot, mert nem látom értelmét, nem értem, hogy kinek és miért jó az, hogy sex feliratokat "lát a tudatalattim". És ha ettől leszek ribanc? Az miért jó? És kinek? Mit érnek el ezzel? Ezért vagyok szkeptikus. Ha nem csak lenézni szeretnél, hanem megértetni velem a dolgot, légyszi magyarázd el (bár ahogy látom ez egy elég komplex dolog), vagy linkelj nekem valami hasznos olvasmányt a témával kapcsolatban. (Keresgéltem én is, csak olyan videókba futottam bele, amik a nevetségesség határát súrolják, ezzel is erősítve a hozzáállásomat, viszont amíg full tájékozatlan vagyok, addig nyilván nem tudom megérteni vagy véleményt formálni, részben ebben kértem segítséget.) Köszönöm.
2013. febr. 28. 16:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Sorry, a 16:20-ashoz szóltam, most látom, hogy jött mégegy hozzászólás. :)
2013. febr. 28. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jól gondolom, de szerintem nem arra megy ki ez, hogy a még kiforratlan agyakat szexközpontúvá torzítsa, hanem hogy kihasználja az emberi agy eredendő szexközpontúságát. Tehát ha te a tudatod egyik mély bugyrában dolgozod fel az infót, az az ösztön révén beléd kódolt vágyadat kelti fel, és mivel az adott áruval kapcsolatban érzed, hogy kellemes érzetet csalogat elő, több eséllyel leszel a vásárlója, mint manipuláció nélkül. A gyerekműsorokban, játékokban elrejtett üzenetek is inkább a szülőknek szólhatnak, mert végső soron ők döntik el, mit hajlandóak venni a porontyaiknak vagy milyen tévéadás elé ültetik be őket (ezáltal növelve a nézettséget). Nem valószínű, hogy egy ötéves bármit is fel tudna fogni (akár tudatosan, akár tudat alatt) az ilyesmiből, hiszen az ismeretei hiányosak hozzá.

Ismétlem: ez csak az én egyéni véleményem, nem muszáj igazat adni nekem.

2013. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
4es: a 12-14 eveseknek azert jar az eszuk a szexen mert (kapaszkodj meg,hihetetlen), kamaszodnak!
2013. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!