Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy nocsabasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy nocsabasz pasinak bejohet komolyabban egy csaj? Illetve mi a velemenyetek a lent leirtakrol?

Figyelt kérdés
Kb 2 eve megprobalt felszedni egy pasi, akirol kesobb kiderult, hogy nocsabasz. Ezalatt a 2 ev alatt akarhanyszor osszefutott velem, MINIG bamult. Letezik, hogy ennyire erzeketlen lenne, hogy egy kis kufircert 2 eve megjatszana magat, vagy lehet, hogy kicsit tobbet lat bennem, mint a tobbi csajban?
2013. febr. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez számtalan dologtól függ. Minden férfinak van ideálja, az hogy valaki egy muffmágus nem jelenti azt hogy ne lenne olyan csaj aki őt veszi le a lábáról.

Természetesen ezzel nem azt akarom mondani hogy itt ez a helyzet, de éppen előfordulhat. Lehet hogy melletted 100 másik csajt megcsinált a 2 év alatt, és nálad is csak, hogy úgy mondjam melegen tartja a vasat, hátha egyszer összejön a dolog, elvégre nem kerül ez neki semmibe.

Alapvetően mondanám hogy beszélj vele erről, de ha tényleg akkora nőcsábász, lehet hogy azt fogja mondani amit hallani akarsz, aztán mikor megkapta amit kell, szépen otthagy.

Én a helyedben, ha tényleg tetszik neked a srác/férfi, ráállnék úgy a dologra hogy felkészülök a legrosszabbra (ami egy jó szex), aztán vagy marad annyiban, vagy lesz még több jó szex, esetleg kapcsolat.

2013. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kifejtenéd, h mit jelent az, h megpróbált felszedni? beszélgettetek egymással huzamosabb ideig? nekem nem úgy tűnik, h ismernétek egymást...ez alapján lehetetlen, h beléd szeressen
2013. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 alkalommal beszelgettunk egymassal. Eloszor csak viccelodott velem, a masodika alkalommal mar olelgetett, kicsit szemtelenkedett, harmadik alkalommal pedig viccelodott. Ennyibol all az ismerettsegunk.
2013. febr. 28. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A magad érdekében bannold a fickót.


Én is ismerek egy ilyen srácot, és most engem akar betörni. Neki amúgy van barátnője. Szóval ez a srác a barátnője tudtával félrejár.

Nálam annyira leírta magát ezzel a viselkedéssel gyerek, úgy is, mint pasi, meg úgy is mint ember, hogy az nem kifejezés!


Nekem nem kell se haragos, se az, hogy ne tudjak tükörbe nézni.

2013. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer ő is beleesik majd a verembe amiből nem mászik majd ki, ergo egy nőbe akivel együtt marad. Csak abba bele is kell szeretnie, de nem lehetetlen.

Egyik ismerősöm volt ilyen, 19-26 éves koráig falta a nőket de találkozott 1-el aki megfogta aztán vele is maradt.

2013. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!