Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért pontozzák le a válaszaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért pontozzák le a válaszaimat, mert a nicknevemből kiderül, hogy "más" vagyok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 21:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én is mindig lepontozlak niko932, mert rühellem a homofóbokat. :D

Egyébként nem "Emma-vagyok" típusú b...i vagyok, ha szembejönnél velem az utcán, nem mondanád meg rólam.


Amúgy van másik regisztrációm is, amivel egyéb témákban válaszolgatok, ezzel általában a Szerelem, szex kategóriában írok.

2013. febr. 28. 21:28
 12/26 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, h a másik felhasznával is írsz ide. Ha lepontozzákk azt is, akkor a válaszaid nem szimpatikusak, ha nem pontoznak le, akkor valószínűleg a neved miatt. Ne törődj vele:)
2013. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%

Most megint kezdjünk el vitázni?

Amúgy magasról szarok arra h hány %-os vagyok, de boldogan látom h téged zavar :) Mellesleg rühellem a ratyikat, mondtam már?

2013. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor kapcsold ki, hogy mutatja a neved.
2013. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%
Én alapból csak azokat a b*zikat utálom nagyon, akik mutogatják magukat, és provokálják a normális, jóizlésű embereket. Akik nem ilyenek, csak látszik rajtuk, azokat próbálom jó messziről kerülni.
2013. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs bajom veled.attól még lehetsz jófej.
2013. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia,a gyülölködők valószínüleg provokációnak érzik,hogy nyíltan felvállalod/ hirdeted a másságodat. Bár egy választ nem a nickname alapján kellene pontozni szerintem...
2013. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező, akik itt a melegek ellen vannak, azok az életben nem találkoztak meleggel. Max a tv-ben láttak 1-2 meleget és rögtön levonnak minden rosszat. Pedig a legtöbb melegről nem mondanák meg, hogy az. Csak jó dolog minden negatív sztereotípiát ráhúzni a melegekre. Sajnos pont az ilyesféle emberek miatt nem vállalhatják fel nyíltan a melegek magukat és a párjukat. Pedig akkor ráébrednének, hogy melegek is ugyanolyan férfiak tudnak lenni, mint ők. De hát ez sértené az önérzetüket.
2013. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

És ha ez a kérdés csak provokálás, hogy szépen vesszünk össze?!

Nem fura, hogy a Kérdező a melegeket védő kommentekre semmit nem reagál?

2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"Nem fura, hogy a Kérdező a melegeket védő kommentekre semmit nem reagál?"


De reagálok, felpontozom őket. :)

Ha hiányzik a konkrét reakcióm a "melegeket védő kommentekre": 100%-ig egyetértek velük!

2013. márc. 2. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!