Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért pontozzák le a válaszaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért pontozzák le a válaszaimat, mert a nicknevemből kiderül, hogy "más" vagyok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 21:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azt még mindig nem értem, hogy mi szükség volt erre a kérdésre. Ha valóban nem provokálásnak szántad, akkor elnézézést kérek (ne nekem bizonygasd).

És ahogy egyszer már írtam (f@szán le is lettem pontozva... ), azért mert valaki meleg, még nem itélem el (nincs is jogom hozzá), csak attól kell okádnom, amikor pl. felvonuláson gusztustalan módon mutogatják magukat!

Akiken meg nem látszik, azokon meg én sem látom, tehát semmi...

2013. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 SennaHikari ***** válasza:
44%
Sajnos még mindig nagyok az előítéletek, annak ellenére, hogy kezd egyre elfogadottabb lenni. Sajnálatos dolog, de előfordulhat.
2013. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 _.-Akv-._ ***** válasza:
40%

"Sajnálatos dolog" NEM. Ez a normális, hogy utáljuk a b*zikat, mert ez nem normális.


Amíg valakiről nem tudom, hogy meleg addig nem érdekel, de ha híreszteli, felvonul, GYEREKET AKAR, akkor már van. Meg megy a felháborodás, hogy a b*zik nem házasodhatnak...

2013. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is meleg vagyok, de mégsem hirdetem ezt a felhasználónevemben... eszembe sem jutna ezzel kapcsolatban kitalálni nevet, hacsak nem akarnám felhívni magamra figyelmet, mivel rajtam kívül van még jó pár "gaysrác", ez kb. olyan, mintha az lenne a felhasználó nevem, hogy ember. Persze az kicsit viccesebb, és nem provokálja az embereket. Te pedig szerintem tisztában vagy azzal, hogy sokan igenis nem szeretik a melegeket, főleg azokat, akik hirdetik is. És mégis hirdeted. Ezért nem szeretnek. Innentől kezdve egy szavad nem lehet, illetve mivel még ezt a kérdést is feltetted, így már tuti, hogy feltűnési viszketegséged van...
2013. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na! Mondtamén!
2013. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én nem pontozlak le ♥ mert szintén zenész vagyok :D
2013. márc. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!