Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszacsúszik a fityma merev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszacsúszik a fityma merev állapotban!?

Figyelt kérdés
Merev állapotban a makk negyedéig visszacsúszik a fityma. Utóbbi időben vetettem rá figyelmet, így az eddigi szexuális életem alatt nem éreztem gondot. Valóban kevésbé élvezetes a nők számára a szex ha a makkon van 1 kis bőr?
2013. febr. 28. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van, akinek hátracsúszik, van, akinek nem. Ha már "bent van", akkor a nő tutira nem érzi a különbséget. Aggódj fontosabb dolgokon :)
2013. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ezen ne aggódj, hidd el, ennek a világon semmi jelentősége sincs. A legtöbb lány észre sem veszi a különbséget.
2013. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Fu rendben, köszi a válaszokat!:) Csak mert olvastam oylat is hogy ha visszacsőszik a makkra akár a feléig a bőr akkor nem élvezik a nők.
2013. márc. 1. 15:06
 4/19 A kérdező kommentje:
Az sem probléma ha a makk kisebb 1 picit mint a pénisz szára? Meg megtudom nyomkodni a makkom, tehát nem olyan kemény.
2013. márc. 1. 15:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rövid a fitymaféked, és nem engedi hogy a fitymád a makkról teljesen lehúzódjon. Ha fáj, feszül, vagy ha visszahűzza a makkod, akkor menj el Urológushoz. A rövid fék nagyon kellemetlen, főleg, ha egy fontos pillanatban elszakad. Az orvos egy icipici műtéttel 10 perc alatt meg tudja szüntetni ezt az állapotot! Nyugi, ez még nem körülmetélés! :-)
2013. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köze nincs a körülmetéléshez a fitymafékmütétnek:D

Egyébként nincs rövid fitymafékem.. fitymatultengésem van.

2013. márc. 4. 16:52
 7/19 anonim ***** válasza:

A körülmetélés során sokszor a fitymaféket is eltávolítják, ezért van köze hozzá. A féket ugyanakkor át lehet vágatni önálló kisműtét során, de az NEM körülmetélés.


Ha fitymatúltengésed van, akkor viszont én mégis a körülmetélést javaslom, keress rá, van ezzel foglalkozó komplett honlap!

2013. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fogom magam megcsonkítani.
2013. márc. 4. 17:23
 9/19 anonim ***** válasza:
Olyan kis édi, ahogy reklámozza, nem? :)
2013. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Reklámozni?? Akkor reklámoznám, ha bármi érdekem fűződne hozzá! Ha nem akarja megcsináltatni, akkor ne tegye. Nem én járok ezzel rosszul, hanem Ő, meg a barátnője! Egy pár év szenvedés után majd rászánja magát. Ezt az időszakot szerettem volna neki megrövidíteni.
2013. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!