Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tennétek ebben a helyzetben? (idegen lány, felcsönget)

Figyelt kérdés
Szóval ha egy idegen lány felcsönget a kapuban, és azt mondja szeretne megismerkedni veled, és onnan tudja, hogy itt laksz mert látta amikor bementél tegnap, akkor mit szólnál? :D
2013. márc. 1. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Kimennék.Becsuknám az ajtót és beszélgessünk.
2013. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Hívnám a rendőrséget.
2013. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lemennék hozzá és ha nem szimpatikus akkor mondanám hogy házaljon máshol.
2013. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudta, hogy melyik lakásba kell becsöngetni? Gondolom többlakásos épületről van szó, ha azt írod, hogy felcsönget a kapuban... nem lehet, hogy már sokkal régebb óta figyel téged, vagy esetleg már ki is derített rólad egyéb infókat.

Nekem ez nem kicsit nyomulós tett, ha egy lány ilyet tesz szimplán azért, mert tegnap megtetszettél neki. Akkor miért nem várt lent, amíg újra kijössz és akkor úgy tett volna, mintha véletlenül összefutna veled, vagy bemegy abba a boltba, ahova te jársz, stb... de ez így nagyon erőszakos nekem :S

2013. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elő a sörétes. :D
2013. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ráuszítanám a kutyát.
2013. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kertesházra gondoltam. :) Egyébként pedig: "/Lány kérdése:" :D
2013. márc. 1. 13:41
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szólni nem tudnék sokat, be engedném. Hátha hozott valami ajándékot.:)

Amúgy volt már velem ilyen, kellemes érzés. :)

Főleg amikor már "tököm tele van a világal" érzésem van.

2013. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha bejössz nekem valószínű egy dologban lennék biztos: dug.nál velem. S ez azért meg is alapozná a beszélgetésünket, s szándékaimat az estét illetően.

Azért írom mert jártam így, s így is lett a vége... Na jó.. azóta se semmi vele, de annyi épp elég volt.

2013. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as, beengednél egy idegen lányzót? Ez kicsit furi, de azért legalább látszik, hogy ugyanolyan vagy mint én, mert én semmi rosszat nem akarok és nem nézem ki a rosszat az emberekből. :)
2013. márc. 1. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!