Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petack kérdése:

Mit csináljak ha tetszik egy idegen lány a buszon akinek van barátja?

Figyelt kérdés
Már fél éve tetszik egy idegen csaj a buszon a suli felé és nem merem leszólítani. A probléma az hogy az egyik nap láttam egy fiút(őt egyszer láttam eddig), akivel nagyon úgy beszélt mintha járnának. Most az a kérdésem hogy adjam fel az egészet vagy hajtsak rá a csajra. És ha hajtsak rá akkor hogy szólítsam le?
2011. máj. 21. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát ismerkedni szabad, ha van párja, ha nincs. Ha van, akkor stop!!

Szemezel vele, később köszönsz neki. Aztán megkérdezed, hogy elkísérheted e. De csak, ha szingli!

2011. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
vegyél neki ajándék apa borából
2011. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van barátja, akkor semmit. Akkor add fel.


Te se örülnél neki, ha egy vadidegen nekiállna elhódítani tőled a barátnődet...


Szerezz egy ismerőst, aki ismeri a csajt, és tudd meg, foglalt-e. Ha nem, akkor szabad a pálya, próbálj megismerkedni vele. Csak bátran, mit veszthetsz? :)

2011. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy lehet közös ismerőst szerezni?
2011. máj. 21. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
szilvás buktát mert azt szeretem!
2011. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Kit érdekel hogy van neki vagy nincs rá kell hajtani ez ma már divat! De ha otthagyja a pasiját akkor ne vedd komolyan mert akkor téged is ott hagy6 ugyanúgy másért!
2011. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Fél éve? semmit! ha tud rólad, megismer akkor esélytelen. vagy az első találkozásnál odamész hozzá egy ürüggyel, hogy leszólíthasd aztán ha látod rajta, hogy hajlik a további beszélgetésre terelsz valami másik témára, hogy a beszélgetés ne szakadjon meg, vagy vársz fél évet, arcrol megismer (igen ő az a srác a buszrol akitvel regellente szoktam utazni) elkönyvelt téged közömbösnek, aki nem vált ki belőle semmi érzelmet, és innen már nem lehet kilépni!

Felszállsz a buszra tetszik egy csaj van 8 perced, hogy megszólítsd és nem fél éved!

2011. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá. - Ne mond hogy nem az vártad hogy feltűnjön egy pasi mellette.

Ha kérdi miért csak most. Mond azt hogy eddig foglalt volt a szíved , de hogy megláttad mással rájöttél csak ő kell.

2011. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha fél éve vársz az nem jelent túl jót.

egyébként, ha odamész hozzá, "bevállalod" azzal sugárzod magadból hogy rátermettebb vagy mint esetlegesen a párja.

ha nem beszélsz a lánnyal úgysem lesz semmi, tehát muszáj lesz odamenned hozzá ha kell neked :D azt már ne kérdezt mit modj :) szerintem az utcán ismerkedés (buszon..) nem túl szerencsés, és a lány helyében lekoptatnálak, deee én nem vagyok ő, úgyhogy bele kéne vágnod a dologba! :D

2011. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!