Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este lefeküdtem valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este lefeküdtem valakivel és a párom ki van akadva miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a másik hím nemű nagyon szeret,nem tudtam ellenállni a kísértésnek.Én is szeretem őt.Hosszabb a farka,mint 20 centi.Jobban bújik hozzám,mint a párom.Vágytam arra,hogy megsímogassam,hogy érezzem a közelségét,hogy mellém bújhasson.Ugye ti megértetek?
2013. márc. 1. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Öld meg magad, most. Teljesen jogosan akadt ki a párod, elvégre megcsaltad, de te csak a f*asz után mentél. Gratulálok!
2013. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ásd el magad. legalább befejezhetted volna az előző kapcsolatod, elég lett volna utána lefeküdni vele
2013. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy mással szexeltél, hanem azzal, hogy a párod tudta nélkül.

Egyetértek a fenti hozzászólókkal.

2013. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 fospuska ***** válasza:
100%
meg hát. a 20 centis f@szra buksz. én úriember módjára már át is hordtam volna a batyudat az új palidhoz.:)
2013. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Erős kamu gyanú. Ha megértésre vágysz, minek írod ki, mekkora a farka? Szerinted mit befolyásol ez? Ahh....

Menj vissza legózni.

2013. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hülye ribanc vagy....akaszd fel magad....
2013. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én megértelek és élveztem minden pillanatát a tegnap éjszakának!


Amúgy amit hajnalban mondtam, azt komolyan gondoltam:

"Tipli van Pici Lány!"

2013. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez kamu ugye?

Mert egy pasi ilyen cselekedet és ilyen hozzáállás után nem kiakad, azt is, de úgy lapátra tesz egyből, hogy a lábad sem éri a földet.

És nem nem értenélek meg. Előbb le kell lépni a pasitól, aztán rábukni a 20 cm-re.

2013. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

várj, mert azt hiszem nem vagyok tiszta fialás,

ezt a kérdést úgy írod ki, mint ha egy egyszerű szöveg lenne

nem érted miért van kiakadva a párod? csoda még nem repültél

ha szereted nem tetted volna meg, ha meg nem szereted akkor ennyi

legyél független és azzal dugsz minden este akivel akarsz és nem kell kiírni, hogy mindenki tudja

úgy veszem észre, mindegy ki lett volna elmész vele, hiszen a kísértésnek nem tudtál ellenállni N

2013. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A párom nem szereti a macsekot az ágyban látni.

:DDDDDDD Köszi a válaszokat.XD

2013. márc. 1. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!