Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombat este lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat este lefeküdtem a barátommal, úgy hogy nekem megjött. Használtunk gumit, de kiszakadt és még úgy is csináltuk egy kicsit, de a barátom nem ment el bennem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az vagy


a 22 éves fiú

2010. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sőt! Hatos ikreid lesznek.
2010. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia nem biztos de lehetsz a terhes a menstruácio ideje alatt is esély van a teherbe esésnek! VAISZONT NEM MEG BÁNTÁSBOL De mért kell menstruácio alatt lefeküdni a fiudal olyan nehéz kivárni azta pár napot. Jó védekeztetek ovszerel az elején pedig végig kellet volna jó kiszakadt de utána azta dolgot simán nem lett volna szabad folytatni remélem kedves kérdező tisztába vagy vele hogy csomo fertőzést is összeszedhetsz a menstruácio ideje alatt élsz nemi életet!
2010. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnélzést a hibákért! siettem
2010. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A teherbeesésre elég kicsi az esély. Egyrészt menstruáltál, másrészt el sem ment benned.

De azért:


"Megengedett-e a menzesz alatti szexuális élet?


Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhenkívüli terhességeknek is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet."


Ezt Dr. Hamvas Ferenc szülész-nőgyógyász írta. Nem kellene menzesz alatt szexelni.

2010. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!