Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet megerősíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megerősíteni egy kapcsolatot anélkül, hogy túlzásba vinném?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, egyenlőre még nem tudom hogyan folytassam, túlzásba sem szeretném vinni, vagy erőltetni, de azt sem szeretném, hogy boldogtalan legyen. Közös programokon gondolkozom, de egyenlőre azon kívül, hogy átjövünk hozzánk szeretkezni semmi sem volt szinte :) Vannak ötleteim. De kaphatnék pár tanácsot?


Nem vagyok az a nagyon "needy" vagyis ragaszkodó típusú srác, legalábbis ezt nem szoktam direkt kimutatni, de azt sem szeretném, hogy a lány azt higyje, hogy nem szeretem igazán.


2013. márc. 1. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Virág, vacsi (saját készítésű), meglepetés színház, persze nem egyszerre :)
2013. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akár egyszerre is :)
2013. márc. 1. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!