Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha most úgy gondolod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha most úgy gondolod hogy nem szeretnél kapcsolatot, akkor ha találkozol egy fiúval aki bejön és próbálkozik nálad akkor mondod neki hogy nem szeretnél kapcsolatot? Vagy már változik is a véleményed?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy lány azt mondja egy fiúnak hogy nem szeretne kapcsolatot az egyenlő azzal hogy nem tetszik neki a fiú?


Egy régi ismerősömről kérdezősködtem az egyik haveromtól. Azt mondta hogy nincs kapcsolata és most még nem is szeretne egy új kapcsolatot.

Kíváncsi vagyok hogy nekem is ezt mondaná e ha összefutnánk így hogy évek óta nem láttuk egymást.


2013. febr. 19. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, hát nálam ez úgy volt, hogy:


Kiléptem egy 2,5 éves kapcsolatból, ami az utolsó fél évben már tényleg semmiről sem szólt, szinte alig találkoztunk, semmi. És szakítás után úgy voltam vele, hogy nem akarok semmilyen kapcsolatot, kell egy kis szabadság, szingli-lét, idő magamra, stb. Ez volt a hozzáállás.


Ekkor megismerkedtem egy fickóval, elkezdtünk randizni... Azóta is együtt vagyunk, nekem Ő az igazi. :)


Szóval nem, én nem mondtam neki, hogy most nem akarok kapcsolatot. Csak annyit tudott meg a srác az egyik barátnőmtől, hogy komolyat most nem akarok. De belementem vele a randizgatásba, mert nagyon bejött. Aztán jöttek maguktól a dolgok. :) De szerintem ezt embere válogatja, kérdés, hogy mennyire elzárkózó típus a lány a te esetedben, mert én pl szeretem megragadni a lehetőségeket.

2013. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolat,és nagyon csúnya válás után évekig nyalogattam a sebeimet,és úgy gondoltam,nem csak most,de soha többé senkit nem engedek magamhoz közel,amikor új kollégát kaptunk.

Nem tetszett,sőt irritált az egész lénye,idegesített a puszta jelenléte is.Mit ad isten kinézett magának,próbálkozott elküldtem,újra próbálkozott,újra felvilágosítottam,hogy velem rosszul jár,nem tágított.Évekig ment ez így.

4 éve vagyunk házasok:D

2013. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az exem után én sem akartam kapcsolatot. A mostani párom elkezdett udvarolni,mondtam hogy oké, szex lehet, de nem akarok járni vele, meg mással sem.

Nem adta fel, és végül meggyőzött, hogy akarok vele járni :)

2013. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!