Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel fog hívni, mielőtt elmegy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel fog hívni, mielőtt elmegy?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel egy osztályba jártam,és most külföldön él. Mikor legutóbb itt volt,azt mondta miután hazaért,hogy fel akart hívni mielőtt felszáll,de úgy gondolta,hogy biztos zavarna,ezért nem hívott,de már bánja. Én azt mondtam,h ha zavarna,max.nem venném fel,de nem zavarna amúgy.Most az elmúlt héten meghnt bejárt hozzánk a suliba(magántanuló lett itt),és holnap este megy haza. Szerintetek fel fog hívni,vagy sem?

(és ez melyik felé hajlik:barátság,v több?)

16/L


2013. márc. 1. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
újra kártyát vetettem. sajnos tényleg nem...
2013. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!