Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nemsokára megy külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nemsokára megy külföldre ha minden jól megy. Mit vehetnék neki amiről mindíg eszébe jutnék és odaadhatnám mielőtt elmegy? Ő 25/F

Figyelt kérdés
Valami személyesre gondolok nem csokira v ilyesmire
2012. ápr. 5. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem ismerjük, nem tudjuk milyen a személyisége. Pl egy szemüveg, ha szemüveges vagy ékszer..
2012. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Ékszert javaslom én is. Gyűrűt, karperecet, nyakláncot, fülbevalót. Egyszóval egy állandóan használatos tárgyat, amit folyamatosan hord, szimbolizálva ezzel azt, hogy egy kis darab belőled mindenhol és mindig vele lesz.
2012. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kérd meg a kezét :D
2012. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
karóra.
2012. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mondjuk egy szép szívalakú medált. akár még gravíroztathatsz is bele, hogy igazán egyedi legyen
2012. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kezemet már megkérte ő :D Mivel ő a pasi. Már több mint 2 éve vagyunk 1ütt :D
2012. ápr. 5. 14:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Medálra én is gondoltam de vastag nyaklánca van amihez nem igazán megy
2012. ápr. 5. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Eléggé sajnállak, ha a vőlegényednek valami csecsebecse kell ahhoz, hogy eszébe jusson, hogy egyáltalán létezel. Gondolom nem örökre megy ki, tehát nem kell lemondanod róla, vagyis előbb-utóbb még látjátok egymást.

Mielőtt én kimentem pár hétre külföldre dolgozni, barátom összeütött egy tök finom vacsit, szexeltünk, és ez volt a búcsú.

Ettől még minden nap, ezerszer eszembe jutott, hogy vajon ő otthon hogy van és mit csinál? És szerintem fordítva is... Nem kell ezt túldrámázni. Csinálj te is egy romantikus búcsúvacsit, meg minden.

21L

2012. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja, h ő a 25 f.. úgy értelmeztem, h te vagy a 25 f.. bocsiii :D te hany eves vagy? amugy az óra sztem is jó ötlet :)
2012. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó h kell neki ez h eszébe jussak. Miért ilyen rosszindulatúak az emberek?? Egyszerűen csak meg szeretném lepni őt valamivel aminek örül és ami rám emlékezteti. Nem ő várja el hanem ÉN akarom. Ő nem is tudja h meg akarom lepni. Igen fogunk még találkozni de hónapokig nem.

Én 23 vagyok. És az óra sz tényleg jónak tűnik.

2012. ápr. 5. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!