Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan tudjam meg, hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok, a fiú 16 és hát elég félénk típus. Ő minden lánnyal haverkodik, meg piszkálja őket. A környezetemben mindenkivel ezt csinálja, kivéve velem. Nekem ő nagyon tetszik, és hát én eléggé féltékeny típus vagyok, ezért idegesít, amit a többi lánnyal csinál. A testvére a legjobb barátnőm, ezért elég sokat vagyok vele, de ez csak tavaly óta van így. Nem tudom, hogy én tetszek-e neki, mert egyszer így viselkedik, egyszer meg úgy. Nem tudok rajta eligazodni. Nem tudom mit gondoljak, segítenétek?

2013. márc. 2. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem lehet lekövetkeztetni. Amikor a barátnődnél voltál voltak furcsa jelek arra, hogy közelebb kerüljön hozzád? Amúgy ha neked tetszik akkor "jelezd" felé. nem muszáj szavakkal..:D
2013. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyan ,,jelezzem''?
2013. márc. 3. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe, mosolyogj rá.
2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
furcsa jelek meg hát... volt olyan, hogy egész nap le se szállt rólam, de ilyet már mással is csinált és ez régen volt. de szerintem nem is nagyon mer közeledni. csak annyit látok, meg a többiek is mondják, hogy folyton engem néz, de ha odanézek, akkor egyből elkapja a fejét. meg valamikor egyáltalán nem beszélünk, máskor meg rengeteget.
2013. márc. 3. 15:13
 5/6 anonim válasza:
ha nem jönnél be neki, akk nem húzná el a fejét.az elmondottakból biztos h bejössz neki.
2013. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá,egyszer élünk és hátlehet,hogy egy szép kapcsolat lenne :)
2013. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!