Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hagyományos értékrendet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hagyományos értékrendet valló lánnyal szeretnék összejönni, akkor hogyan közeledjek hozzá? Nehezebb összejönni egy ilyen lánnyal? Mivel már egyszer elutasított van esély rá hogy megváltozzon a véleménye, mit kellene ezügyben tennem?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok a hagy. nézettel kapcsolatban:

nem adja magát oda 5perc után

fontos neki a család,tiszteli a szüleit stb.



2013. márc. 1. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát még jó, hogy 5 perc után nem adja magát oda.

Szerintem ez lenne a normális.

2013. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.persze egyetértek nem azért írtam csak manapság nem ez a jellemző.
2013. márc. 1. 13:42
 3/8 Nonfiguratív ***** válasza:

Ez neked "hagyományos értékrend" ? inkább normális..

Nem nehezebb, csak kellő időt kell rászánni ha egyáltalán bejössz neki

2013. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért mi a mostani értékrend?:)

Kifejtenéd?

Tényleg érdekel a véleményed ebben.

2013. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.

mielőtt leírnám megjegyezném hogy akinek nem inge... ezt csak azért írom mert úgy veszem észre mintha kicsit sértve éreznéd magad

szóval sokszor alig ismerik meg egymást az emberek de már megy a szex(mint ahogy az oldalon is látható egyre fiatalabban is mert hát ugye az menő)

olyan sokszor cserélgetnek partnert mint más alsóneműt ide tartozik az is h képtelenek a problémákat megbeszélni inkább a megcsalás,az egyszerűbb.

Ami sztem a legszomorúbb h nem tisztelik a saját szüleiket.persze van olyan h ok is van rá de nem mindig van így.

Hiányzik a tisztelet mások iránt

ezeket mind a két nemre értem

2013. márc. 1. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Tévedsz, egyáltalán nem vettem sértésnek. :)


Azaz az értékrend amit te elfogadsz, és h kibe leszel szerelmes. Az értékrendtől független, viszont később próblémák adódhatnak.


De ha végiggondolod, te is úgyanabból a célbol ismerkedsz, mint Ők. Csak vannak elvek, amik mellett kitartasz. Amikre csak később jössz rá.


Ez néha gátakat is szabhat tinikorban, és sztem pont ezért van ennyi siránkozó fiú, akik nem képesek felismerni a helyzetet. Persze vannak a szülők között is, akik ráakarják erőltetni a saját értékrendjüket. Ezért elkezdenek egy kicsit lázadozni, és a vége mégis úgyanaz lesz.


Tehát szerintem akard Őt. Közöld vele, ahogyan tudod. És lesz, ami lesz.

2013. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira hagyományos, hogy nőként nem várja el, hogy mint embert komolyan vegyék, és hízelgőnek tartja, hogy azt a válaszát, ami neked nem tetszik, elengeded a füled mellett, sajnos lehet.
2013. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért tartaná ezt hízelgőnek.
2013. márc. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!