Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak mit gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A fiúk/férfiak mit gondolnak a modell lányokról?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, vékony, állítólag szép, gyakran hívtak modellkedni. Apukám viszont mindig olyanokat mond, hogy ne menjek, nagyon rossz szakma, meg a férfiak is lenézik a modell lányokat. Én tanult vagyok, imádom a kultúrát, a művészeteket, szóval nem olyan kis buta fruska lennék, aki ebből akar megélni, meg elszállna magától. Az is baj, hogy elég önbizalomhiányos vagyok, idegenekkel nem tudok fesztelenül csevegni, viselkedni. Viszont néha azért ki szeretném próbálni. De ez tényleg szégyen, vagy csak engem akarnak erről lebeszélni?
2013. márc. 2. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
legyél az aki akarsz! mások miatt ne akarj megváltozni! Biztosan lesz egy olyan pasi akinek pont egy ilyen érdeklődésű nő fog megtetszeni! :) De ne egy "alfahímtől" várd ezt! :)
2013. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

A modellek általában buták, el vannak szállva a szépségüktől (ami egyrészt eltűnik idővel, másrészt mostanában az a jó modell, aki úgy néz ki, mint egy deszka), csak a divat és a pénz érdekli, meg az, hogy ő legyek a középpontban.

Röviden ennyi a véleményem a modellekről.

2013. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Azért alakult ki ez, mert a modelleket általában már fiatalon elindították erre a pályára és semmi mást nem taníttattak velük csak azt, hogyan kell a kifutón sétálni meg pózolni. Ezért máshoz nem nagyon értenek, és mivel szépek eléggé beképzeltek.. Persze mindig vannak kivételek...

Én személy szerint semmi extrát nem gondolok róluk (másról sem, nincsenek előítéleteim).

26F

2013. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 fospuska ***** válasza:
azt, hogy ha modell vagy, nem feltétlen kell ostobának lenned. ha valakivel megismerkedsz, akkor beszélgetés közben rá kell jöjjön,hogy van eszed. az, hogy modell vagy, pont semmit nem jelent. aki ez alapján ítél meg bárkit, az megérdemli, hogy sose legyen szép csaja.:)
2013. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 13:31-es hozzászóló vagyok: Nem akarlak megsérteni, remélem nem bántottalak meg, egyáltalán nem bántásból írtam ezeket, egyszerűen csak ezt tapasztaltam eddig. Nem azt mondom, hogy nincsenek normális, intelligens modellek, csak azt, hogy eddig még egy ilyennel sem találkoztam :)
2013. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
mert 95% ribanc a maradék 5% meg nem sok vizet zavar...:D de ne bánkódj max majd csalódnak benned egy kellemeset....vagy nem.xD
2013. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából tetszik valaki, akinek nagyon hasonló az érdeklődési köre az enyémhez: irodalom, színház, kultúra, művészetek... És ezek mellett tényleg olyan bugyuta dolognak tűnik a modellkedés. Azt hittem, csak a szülői hatás miatt gondolom így, de a válaszokból látom, hogy nem.
2013. márc. 2. 13:59
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Inkább elveszlek feleségül :D


A modellek nagy része ostoba. Annyi modell lánnyal kavartam. A felszín alatt mindegyik szinte kivétel nélkül önbizalom hiányos volt. Kompenzáltak ezzel a f@szsággal. Ha sikeres modell akarsz lenni, akkor azért viszont "dolgoznod" kell a producereken, fotósokon. Az ilyen tizenéves kis pics@k portfóliókkal, meg lájkold a képemet az xyz modellversenyen, mert ezen múlik a szépség, még kiábrándítóbbak.


Amúgy az ilyen "modellek" 99%-a rondább, mint egy átlag lány.

2013. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fospuska ***** válasza:
az érdeklődési kör egy dolog,a modellkedés (jó esetben) egy viszonylag jó fizető elfoglaltság. a kettő nem zárja ki egymást,de tudd,a kollégáid komoly hányada azért nem a te kategóriád. eléggé egyedül leszel ezzel a felfogással. :)
2013. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézik le a modell lányokat, mert beképzeltek. Elhitték, hogy ők tényleg szépek, mert hívták hostesskedni 1500/napra, meg egyszer fotózták a helyi kútfúró Kft hirdetésében.
2013. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!