Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék meg 30-45...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg 30-45 éves férfiakkal Budapesten este?

Figyelt kérdés
Mondanátok pár elit helyet, ahova nem kellemetlen EGYEDÜL menni? White Angel, Dokk, Symbol stb.. ezekre a helyre a nők párjukkal/társasággal járnak. :(
2013. márc. 2. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es voltam, egyszerre írtunk:)

Írtad, hogy: "Hol? Bárok, ahol sokan vannak és elit is?"

Pénzes palit akarsz fogni?

Az éjszakát a helyedben akkor is elfelejteném, nem biztonságos egy fiatal, szép nő számára.

2013. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Meg szabad kérdezni néhány dolgot? Persze, bármit.

Milyen célból keresel 30-45 éves férfit? Kapcsolat céljából, bár nem olyan kapcsolat hogy mindennap találkozás, agyba-főbe együtt, családbemutatás stb. Hanem inkább "lazább" de megbízható kapcsolat.

Miért a budapesti éjszakában akarsz keresgélni? Budapesti nappalban is keresgélnék én de úgy nem szólítannak le, van amikor néznek..néznek feltűnően de nem szólítanak le a világért se. Én pedig nem tudom mivel szólíthatnék le egy pasit h ne vegye le a fejem.. :O.o

Társkereső oldalon már próbálkoztál? Igen, de nem jött össze. Ott szexpartnert keresnek és azt hiszik a lányok is azért vannak ott..

2013. márc. 2. 19:12
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem pénzes pasit akarok fogni, inkább csak nem "csórót", olyat aki nem kér kölcsön tőlem a 2. randin illetve nem azt mondja, hogy azért nem hív/nem keres telón mert nem tudja feltölteni a telója egyenlegét, a mozira úgy tekint mint valami méregdrága kikapcsolódás, egy kávézóra meg mint az újgazdagok "helye"... no igen csomó ilyen pasas van ám.
2013. márc. 2. 19:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak kivártam, mit válaszolsz. Kíváncsi voltam.


A kölcsönkérős eset nem csak hogy csóró, de az úriember szöges ellentéte, ilyenről még nem is hallottam, hogy létezik.


A többi, amiket leírtál, nem egyenlő a csóró léttel (nem kötekedni akarok).

A valóban gazdag ismerőseim is vigyáznak a telefonszámlájukra, akit csak tehetnek, viber-en, skype-on, hívnak (a köreikben alap, hogy van mindenkinek okostelefon mobilnettel), ha meg muszáj hagyományos vonalon hívniuk valakit, akkor nem csevegnek fél órákat. Senki nem a mobilszolgáltatóknak és a politikusok zsebére akar keresni, hanem inkább, hogy jól éljen a pénzből.

Volt nekem is néhány hosszú csevelyem egyes nőkkel, ami havi 50e feletti telefonszámlát eredményezett, akkor én is megfogadtam a nálam bölcsebb és gazdagabb ismerősök tanácsát: ne szórd a pénzt. Ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok gavallér a nőkkel. De ha lehet személyesen is beszélgetni (és mást csinálni), minek telefonálgatni 15-30-60 perceket?


A mozi, és egyéb fizetős programok, attól függ, milyen gyakoriak. Ha heti egy mozi, 2 főre, az is 3000x4=12000, plusz heti egy vacsora egy normálisabb helyen két főre 5000x4=20000, már ez is havi 32000, plusz egy 30 ezres telefonszámla (csak a barátnővel folytatott csevegés átlagos összege) még hozzá, az 62000. Ha valaki keres 500000 nettót (ami jónak számít), még az sem szívesen költ ennyit (ezt látom). Aki egyedül van, az is inkább olyan nőt keres elsősorban, aki szintén jól szituált, és akivel egyenrangú felek lehetnek a kapcsolatban (attól még természetesen a férfi úgy bánik a nővel, ahogy illik, úriemberként).


Ha már sorra vettem a kifogásaid, a kávézók általában valóban nem a gazdagok helyei (attól függ, melyik), de ebben nem vagyok annyira tájékozott, mert csak üzleti találkozók alkalmával járok kávézókban és max csak egy teát iszok.


Az éjszakát tényleg felejtsd el. A társkeresőkön való igaz, hogy sok az alkalmi kaland kereső férfi (ahogy a gazdagokra vadászó, vagy csak simán unalomból regisztráló nő), de azért biztos, hogy akadnak normális emberek is.

2013. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!